1. HABERLER

  2. BURÇ YORUMLARI

  3. 12 Eylül 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
12 Eylül 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

12 Eylül 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden 12 Eylül 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

A+A-

12 Eylül 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

12 Eylül 2014 Cuma KOÇ Burcu Yorumu
Duygularınızda ani değişimler yaşamanız yüzünden, partnerinizle çatışmalara neden olacak olaylar gündeme gelebilir. Bugün bilinç altınızı istediğiniz şekilde ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız. Fakat duygularınızı paylaşmak istemiyorsunuz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz.

12 Eylül 2014 Cuma BOĞA Burcu Yorumu
Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi karşı tarafa sunacak ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Bugün, maddi hırslarınız ön planda olacaktır. Başarıyı hedeflediğiniz için de değişik konuları bir arada kombine edebileceksiniz. Yönetici gezegenlerinizden Mars, çalışma alanınızda size gereken her türlü desteği ve enerjiyi veriyor.

12 Eylül 2014 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu
Enerjinizin gücü karşısında birtakım hatalar yapabilirsiniz. İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün birçok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından birinin maddesel özgürlükten geçtiğini biliyor ve yaşamı farklı yönlerden irdelemek istiyorsunuz.

12 Eylül 2014 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu
Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Bugün Ay'dan aldığınız olumlu etkiler sayesinde birlikte çalıştığınız kişilerle içsel bir denge kurmanın hazzını yaşayacaksınız. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz.

12 Eylül 2014 Cuma ASLAN Burcu Yorumu
Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz. Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Bazı dış etkenler, sizin enerji gücünüzü etkiliyor. Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir.

12 Eylül 2014 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu
Cesaret isteyen işlere yatkın değilsiniz. Her zaman kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, aile ilişkileriniz etkilerken, çevrenizde sevilen bir kişi olmanız sayesinde, iş ilişkileriniz de olumlu bir şekilde gelişecek. Bilinçaltı motivasyonunuz oldukça belirgin ve yönlendirici seyrediyor.

12 Eylül 2014 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu
Olaylara gelişigüzel yorum getirmekten hoşlanmadığınız için, çekimser tavırlarınızın altında bazı şeyleri daha iyi kavrama özelliği yatıyor. Bugün orijinal fikirlerinizi çevresel desteklerle ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman, kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz.

12 Eylül 2014 Cuma AKREP Burcu Yorumu
Maddi kazançlarınızla ilgili birtakım değişimler söz konusu olacak. Fikirlerinizi doğru savunduğunuzdan emin olabilirsiniz. Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, bulunduğunuz ortamlarda karşılaşacağınız kişilerle zihinsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Taviz vermek istemiyor, hedeflerinizi iyi seçiyorsunuz.

12 Eylül 2014 Cuma YAY Burcu Yorumu
Olayları doğal akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız. Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Güçlü bir motivasyona ihtiyaç duyuyorsunuz. Sadece dengeli davranmalısınız. Ayakkabınızı seçerken özen göstermelisiniz.

12 Eylül 2014 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu
Çevresel koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Bugün, her türlü ortamın farklı yönlerini görecek ve kafanızda bazı kıyaslamalar yapacaksınız.

12 Eylül 2014 Cuma KOVA Burcu Yorumu
Çevreniz de ve sosyal ilişkilerinizde adalet duygularınız herkes tarafından takdir görüyor. Partnerinizin de sizin fikirlerine ihtiyaç duyacağı bir gündesiniz. Bugün tercihleriniz konusunda yanılmadığınız halde sıra dışı olayların gelişmesi sonucunda, yargıladığınız konuları yaşama geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

12 Eylül 2014 Cuma BALIK Burcu Yorumu
Algılama konusunda güçlü bir gününüzdesiniz. Kendinizi sorgularken bir çok doğruyu daha kolay yakalayabileceksiniz. Bugün içinizdeki enerjinizi yapıcı kullanacaksınız. Çevrenizdeki gizemli ve çekici olaylara karşı bir merak ve araştırma söz konusu olacak. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza önem vermelisiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.