1. HABERLER

  2. BURÇ YORUMLARI

  3. 12 Şubat 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları
12 Şubat 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

12 Şubat 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Melekler Kahvesi ekibinden 12 Şubat 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

A+A-

12 Şubat 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

12 Şubat 2016 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Ay'ın bulunduğu konum, bilinçaltınızı yoruyor. Hedeflerinizi belirgin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bugün yoğun duygular içindesiniz ve isteklerinizin planladığınız gibi yürümesini istiyorsunuz. İçsel sıkıntılarınızın sizi esir etmesine izin vermemelisiniz. Sakin yapınızı zorlayıcı davranışlar içindesiniz.

12 Şubat 2016 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Bugün Ay'ın bulunduğu konum, arkadaş çevrenizle iletişim içinde olacağınızı gösteriyor. Gruplaşmaya ihtiyacını var. Dostlarınızın duygusal desteğinin artılarını hissedeceksiniz. Olayları kendi tarzınıza göre yorumladığınız için, bazı yanlışlıklar yapabilirsiniz. Yönlendirmeye karşı olmanıza rağmen, bugün denemelisiniz.

12 Şubat 2016 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün Ay tepe evinizde ilerliyor. Tepkileriniz ortada ve hedeflerinizde ani değişimler yaşamanı mümkün. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak ve atılımlarınızı belli bir plan dahilinde gerçekleştireceksiniz. Ailenizin desteğinin önemli olduğunu unutmamalı ve olayları onların isteği doğrultusunda gerçekleştirmelisiniz.

12 Şubat 2016 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Kendi düşünceleriniz doğrultusunda yaşamaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün birçok kombinasyon işi bir arada yapmak isteyecek ve başarılı çalışmalar ortaya çıkaracaksınız. Hızlı hareket etmek size ters gelebilir. Yaptığınız görüşmelerde kendinizle ilgili tavizler vermek istemeyebilirsiniz. Daha ılımlı yaklaşmanızda yarar var.

12 Şubat 2016 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Bugün olayların üstesinden gelebilme mücadelesi vereceksiniz. Yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı hedeflerinizde sapmalar görülebilir. Olaylara yaklaşım tarzınızda farklı bir renk var. Bugün bulunduğunuz ortamlarda değişik düşünceleriniz ve tavrınızla dikkat çekeceksiniz. Yaşam felsefeniz sürekli değişiyor.

12 Şubat 2016 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Jüpiter siz şans vermeye devam ederken, bugün Ay karşıt burcunuz Koç'ta ilerlemekte ve düşüncelerinizde karışıklık yaratmaktadır. Birlikte oluğunuz kişinin davranışlarından yanlış etkileneceksiniz. Fikir çatışmaları yaşamaktan sakınmalı ve bu geçici durum için, kendinizi zorlamamalısınız. Israrcı olmak size çok şey kaybettirebilir.

12 Şubat 2016 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Ailenizle birlikte ortak çalışmalar içindesiniz. Gerekli atılımlarınız için onların desteği sizin için önemli ve ilişkilerinizde önce onların fikrini almak, sizi her anlamda rahatlatıyor. Bugün birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızda coşkulu fakat bir o kadar gergin anlar yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizin rağbet görmesi sizin için çok önemli.

12 Şubat 2016 Cuma YAY Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Koç'ta ilerlemekte ve kişisel ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir. Duygusal olaylarınızda enerjik ve hareketli günler sizi bekliyor. Partnerinizle birlikte ortak aktivitelere katılacaksınız. Bugün kendinize ve çevrenize güveniyorsunuz. Çocukları olan Yaylar için pozitif bir gün olacak.

12 Şubat 2016 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Maddesel olaylarınız hız kazanabilir, ailenizin bazı aktivitelerine yardım edebilirsiniz. Belirgin hedefleriniz için olumlu çabalarınız var. Kendinizi aşacak konuların size sağlayacağı amaçları belirlemeli ve olayları kendi düşünceleriniz doğrultusunda yönlendirmelisiniz. Mantıklı olmak size yakışıyor. Hassas davrandığınız zaman kaybediyorsunuz.

12 Şubat 2016 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Yoğun enerji birikimi içindesiniz. Güneş burcunuzda ilerlediği için içsel güveniniz oldukça yüksek seyrediyor. Kendinize yatırım yapmak isteyecek ve bazı konularda hassas davranacaksınız. Bugün bir çok değişik teklifler karşısında bocalamanız mümkün. Kardeşlerle aranızda güçlü bağların oluşmasını sağlayacak, ilişkiler gündeme gelecek.

12 Şubat 2016 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Maddi konularda güven arayışı içindesiniz. Bugün, Ay para evinizi olumlu etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilere yardım etme isteği içindesiniz. Paylaşım ve paslaşmanın önemini biliyor ve çevrenize yapıcı davranıyorsunuz. Düşüncelerinizi net bir şekilde karşı tarafa yansıtmasını iyi biliyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizin size sağladığı avantajları kullanmalısınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum