1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Euroleague’de yeni sezonun maç takvimi açıklandı
Euroleague’de yeni sezonun maç takvimi açıklandı

Euroleague’de yeni sezonun maç takvimi açıklandı

Türkiye'nin ilk kez 4 takımla birden temsil edileceği Turkish Airlines Euroleague'de 2015-2016 sezonunun maç takvimi açıklandı.

A+A-

Turkish Airlines Euroleague'de yeni sezonun maç takvimi belli oldu.

Türkiye'nin ilk kez 4 takımla birden temsil edileceği Turkish Airlines Euroleague'de 2015-2016 sezonunun maç takvimi açıklandı. Temsilcilerimiz Fenerbahçe Ülker, Pınar Karşıyaka, Anadolu Efes ve Darüşşafaka Doğuş'un Euroleague'deki müsabaka takvimi şu şekilde:

FENERBAHÇE ÜLKER (A Grubu)

16 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Bayern Münih

23 Ekim: Starsbourg IG - Fenerbahçe Ülker

30 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Real Madrid

6 Kasım: Crvena Zvezda Telekom - Fenerbahçe Ülker

13 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Khimki Moskova

19 Kasım: Bayern Münih - Fenerbahçe Ülker

26 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Strasbourg IG

3 Aralık: Real Madrid - Fenerbahçe Ülker

11 Aralık: Fenerbahçe Ülker - Crvena Zvezda Telekom

17 Aralık: Khimki Moskova - Fenerbahçe Ülker

ANADOLU EFES (B GRUBU)

16 Ekim: Limoges CSP - Anadolu Efes

22 Ekim: Anadolu Efes - EA7 Emporio Armani Milan

29 Ekim: Anadolu Efes - Cedevita Zagreb

5 Kasım: Laboral Kutxa - Anadolu Efes

12 Kasım: Anadolu Efes - Olympiakos

20 Kasım: Anadolu Efes - Limoges CSP

26 Kasım: EA7 Emporio Armani Milan - Anadolu Efes

4 Aralık: Cedevita Zagreb - Anadolu Efes

10 Aralık: Anadolu Efes - Laboral Kutxa

18 Aralık: Olympiakos - Anadolu Efes

PINAR KARŞIYAKA (C GRUBU)

15 Ekim: Pınar Karşıyaka - Barcelona Lassa

22 Ekim: Panathinaikos - Pınar Karşıyaka

29 Ekim: Pınar Karşıyaka - Zalgiris Kaunas

6 Kasım: Lokomotiv Kuban - Pınar Karşıyaka

13 Kasım: Pınar Karşıyaka - Stelmet Zielona

19 Kasım: Barcelona Lassa - Pınar Karşıyaka

27 Kasım: Pınar Karşıyaka - Panathinaikos

2 Aralık: Zalgiris Kaunas - Pınar Karşıyaka

10 Aralık: Pınar Karşıyaka - Lokomotiv Kuban

18 Aralık: Stelmet Zielona - Pınar Karşıyaka

DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ (D GRUBU)

15 Ekim: Darüşşafaka Doğuş - Sassari

22 Ekim: Brose Baskets - Darüşşafaka Doğuş

30 Ekim: Unicaja Malaga - Darüşşafaka Doğuş

5 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - CSKA Moskova

12 Kasım: Maccabi Tel Aviv - Darüşşafaka Doğuş

20 Kasım: Sassari - Darüşşafaka Doğuş

27 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - Brose Baskets

4 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Unicaja Malaga

11 Aralık: CSKA Moskova - Darüşşafaka Doğuş

17 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Maccabi Tel Aviv

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.