1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu fitre kabul ediyor
Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu fitre kabul ediyor

Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu fitre kabul ediyor

KTÇEK, korunmaya muhtaç çocuklar için yürüttüğü faaliyetlerine kaynak yaratmak amacıyla, Ramazan Bayramı öncesinde fitre kabul ediyor.

A+A-

Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu (KTÇEK), korunmaya muhtaç çocuklar için yürüttüğü faaliyetlerine kaynak yaratmak amacıyla, Ramazan Bayramı öncesinde fitre kabul ediyor.

“Çocukların, ülkeye ve insanlığa yararlı olacak şekilde yetişmelerini sağlamak, haklarını ve sağlıklarını korumak, özellikle dar gelirli ailelere mensup ve korunmaya muhtaç çocuklara kol kanat germek” amacıyla faaliyetler yaptığı belirtilen Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu, halkın katkılarını beklediğini duyurdu.

KTÇEK Başkanı Ayşe Coşar, verilecek fitrelerin, korumaya muhtaç çocukların güvenli geleceğinin sağlanması, topluma yararlı bireyler yetiştirilmesi yolunda yapılan çalışmalara katkı olacağını söyledi.

Coşar, açıklamasında, Kurumun bütçesine akacak her kuruşun, bir çocuğa, dolayısıyla toplumun gelişmesine katkıda bulunacağını belirterek halkın yardımlarını beklediklerini vurguladı.

Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu’na yardım etmek veya fitrelerini vermek isteyenlerin Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu’nun, Türk Bankası: 0001687530, Vakıflar Bankası: 10-3041473 numaralı hesaplarına yatırabileceklerini duyuran Coşar, bağışların doğrudan Kuruma da yapılabileceğini belirtti.

Ayşe Coşar, Çocuk Esirgeme Kurumu’na doğrudan bağış yapmak isteyenlerin, 05338406400, 05338362747 veya 2278910 numaralı telefonlardan bilgi alabileceklerini de belirtti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.