1. HABERLER

  2. KIBRIS

  3. Turkcell’de kişisel gelişim eğitim programları
Turkcell’de kişisel gelişim eğitim programları

Turkcell’de kişisel gelişim eğitim programları

“Hayata Ait Programlar” (HAP) eğitimi alan Kuzey Kıbrıs Turkcell çalışanları, kişisel gelişim yönünde önemli bir süreci daha başarıyla tamamladı.

A+A-

Kuzey Kıbrıs Turkcell, iletişim ve teknoloji alanındaki liderliğini, sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra hizmet içi eğitime yönelik öncü anlayışı ile de pekiştiriyor.

“Hayata Ait Programlar” (HAP) eğitimi alan, Kuzey Kıbrıs Turkcell yöneticileri ve çalışanları, kişisel gelişim yönünde önemli bir süreci daha başarıyla tamamladı.

Kişisel gelişime destek

Turkcell Akademi ile Kuzey Kıbrıs Turkcell İnsan Kaynakları Çalışan İlişkileri Yönetimi Bölümü tarafından organize edilen HAP eğitimleri, kişisel gelişimi desteklemek amacıyla Kuzey Kıbrıs Turkcell çalışanlarına özel olarak tasarlandı.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, çalışanların istediği eğitimi seçebildiği programda bu yıl 12 farklı başlıkta eğitimler sunuldu.

Tanınmış ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimler, yılın başında duyurularak, çalışanlara istediği alanı seçme fırsatı verildi.

1 hafta boyunca eğitim içeriklerini inceleyerek, seçecekleri eğitime karar veren çalışanlar, kişisel gelişimi destek amacıyla HAP eğitimlerine tam katılım gösterdi.

hap-egitimleri-fotolar-(1).jpg

Farklı başlıklar, önemli motivasyon

“Hayata Ait Programlar” (HAP) eğitim programları kapsamında 2015 yılında “Hayatınızı İyileştirin, Sınırlar, Diksiyon, Kendi Paramı Nasıl Yönetirim, Yıkılan Sunum Tasarımı, NLP Eğitimi, 3'10 Saniyelik Hayatı Kolaylaştırma ve Zindelik, Söz Ustası Olmak, D Vitamini: Dijital Zamanlar, Blogging, Ruh Sağlığı Yerinde Çocuklar Yetiştirmek, Görünmeyeni Fark Etmek” gibi bir çok farklı konuda birer günlük eğitimler verildi.

burcu-topal-(2).jpg
“2016 için eğitimlerimizi planladık”

Kuzey Kıbrıs Turkcell İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burcu Topal, mesleki gelişim kadar kişisel gelişimi desteklemenin de oldukça önemli olduğunu söyledi.

Burcu Topal, bu eğitimlerin çalışan motivasyonu açısından ortaya çıkardığı olumlu sonuçları pratikte de gözlemlediklerini belirterek, “2016 yılı Hayata Ait Programlar’ın eğitimlerini de planladık. Geride bıraklığımız dönemde 180 çalışanımızın tam katılım göstererek aldığı eğitimler, 3 yıldır sürdürdüğümüz programımızın başarısını pekiştirdi. ‘İşimiz teknoloji, ama asıl işimiz insan’ diyerek ilerlemesini sürdüren Kuzey Kıbrıs Turkcell, başarısının en önemli öznesi olan insan kaynağının hizmet içi eğitim ve gelişimine hassasiyetle yaklaşmaya devam edecektir” diye konuştu.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.