1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Türkiye’nin televizyon oscarları için geri sayım başladı
Türkiye’nin televizyon oscarları için geri sayım başladı

Türkiye’nin televizyon oscarları için geri sayım başladı

Televizyon dünyasının en iyilerinin belirlendiği 4. Kristal Fare Ödülleri, 16 Kasım'da İstanbul'da sahiplerini bulacak.

A+A-

Televizyon dünyasının en iyilerinin belirlendiği 4. Kristal Fare Ödülleri, 16 Kasım'da İstanbul'da sahiplerini bulacak.

Ev sahipliğini Medyafaresi.com'un üstlendiği, organizasyonu ve iletişim çalışmaları Banu Ergin PR tarafından koordine edilen ödül töreni her yıl olduğu gibi bu yıl da medya, iş ve sanat dünyasını bir araya getirecek. Gece Suada Club - Galatasaray Adasında gerçekleşecek.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kristal Fare Ödülleri için internet oylamasında birbirinden ünlü adaylar yarışıyor. İnternet üzerinden yapılan oylamada, ilk hafta 100 binden fazla oy kullanıldı. 15 kategoride verilecek Kristal Fare Ödüllerinde, en iyi televizyon kanalı, en iyi tematik kanal, en iyi ana haber sunucusu, en iyi dizi film, en iyi kadın oyuncu, en iyi erkek oyuncu, en iyi sunucu, en iyi magazin, talk show, spor, yarışma, kadın kuşağı programları, en iyi jüri üyesi, en iyi girişimci, en iyi sosyal medya fenomeni, halkın oylarıyla seçiliyor.

Kuzu Grup ana sponsorluğundaki muhteşem geceye medya, sanat, iş dünyası ve cemiyet hayatının en önemli isimleri katılacak. Ödül töreni Kral TV'nin özel yayınıyla ekranlara gelecek. 4. Kristal Fare Ödülleri için yarışan adaylar şöyle:

"1- Yılın en iyi televizyon kanalı

KANAL D

ATV

FOX

STAR TV

SHOW TV

TV8

TRT 1

...

2- En iyi tematik kanal

İz TV

TRT Belgesel

National Geographic TV

Planet mutfak

Discovery

Turkmax Gurme

Home&Entertainment

...

3- En iyi Ana Haber Sunucusu

Fatih Portakal / FOX

Serdar Cebe / KANAL D

Nazlı Çelik / STAR

Jülide Ateş / SHOW

Cem Öğretir / ATV

Nevşin Mengü / CNN TÜRK

Seda Öğretir / NTV

Ekin Olcayto / Kanaltürk

Ece Üner / Haberturk

...

4- En iyi talk show

Burada Laf Çok /CNN TÜRK

Pelin Çift ile Gündem Ötesi / TRT

Tarihin Arka Odası / HABERTURK

Bunu Konuşalım / KANALTÜRK

Beyaz Show / KANAL D

...

5- En iyi yarışma programı

Survivor / TV8

O Ses Türkiye / TV8

Ütopya / TV8

Kapışma / Show

Kazan Kazan / ATV

Kim Milyoner Olmak İster / ATV

Ben Bilmem Eşim Bilir / Kanal D

Piramit / Show

Saba ile Oyuna Geldik / TV8

...

6- En iyi jüri üyesi

Demet Akalın / Rising Star

Gülben Ergen / Rising Star

Mustafa Sandal / Rising Star

Fuat Güner / Rising Star

Ebru Gündeş / O Ses Türkiye

Hadise / O Ses Türkiye

Athena Gökhan / O Ses Türkiye

Mazhar ve Özkan / O Ses Türkiye

Ivana Sert / İşte Benim Stilim

Kemal Doğulu / İşte Benim Stilim

Nur Yerlitaş / İşte Benim Stilim

...

7- En iyi girişimci

Nevzat Aydın / Yemek Sepeti

Gamze Cizreli / Big Chefs

Arda Kutsal / Webrazzi

Demet Mutlu / Trendyol

Hakan Baş / Lidyana

Sidar Şahin / Peak Games

Kaan Kayabalı / Onedio

...

8- En iyi spor programı

Maraton / Lig TV

90+ / NTV Spor

Stadyum / TRT

Beyaz Futbol / Beyaz Tv

Sporvizyon / CNN Türk

90'a / A Spor

Sportürk / Habertürk

Serbest Vuruş / Tvem

Telegol / 360

...

9- En iyi Magazin Programı

Star Life / STAR

Magazin D / KANAL D

Aramızda Kalmasın / TV8

İkinci Sayfa / KANALTÜRK

Söylemezsem Olmaz / BEYAZ TV

Her Şeyi Konuşalım / TVem

Cumartesi Sürprizi / SHOW

...

10- En iyi sunucu

Dilara Gönder

Burcu Esmersoy

Öykü Serter

Gülay Afşar

Ebru Baki

Aslı Şafak

Cansu Canan Özgen

Özge Uzun

Simge Fıstıkoğlu

...

11- En iyi dizi film

Kara Para Aşk / ATV

Karadayı / ATV

Güllerin Savaşı / KANAL D

Kiralık Aşk / STAR

Kaderimin Yazıldığı Gün / STAR

Filinta / TRT

Kurtlar Vadisi Pusu / KANAL D

Poyraz Karayel / KANAL D

Paramparça / STAR

Kırgın Çiçekler / ATV

Kara Ekmek / ATV

Kiraz Mevsimi / FOX

O Hayat Benim / FOX

Aşk Yeniden / FOX

Karagül / FOX

Maral- En güzel hikayem / TV8

Küçük Gelin / STV

Yılanların Öcü / Show

Diriliş Ertuğrul / TRT

Seksenler / TRT

Güneşin Kızları / Kanal D

İlişki Durumu Karışık / Show TV

...

12- En iyi kadın oyuncu

Bergüzar Korel / Karadayı

Tuba Büyüküstün / Kara Para Aşk

Hazal Kaya / Maral

Nurgül Yeşilçay / Paramparça

Burçin Terzioğlu Poyraz Karayel

Damla Sönmez / Güllerin Savaşı

Elçin Sangu / Kiralık Aşk

Özge Özpirinçci / Aşk Yeniden

...

13- En iyi erkek oyuncu

İlker Kaleli / Poyraz Karayel

Kenan İmirzalıoğlu / Karadayı

Buğra Gülsoy / Aşk Yeniden

Özcan Deniz / Kaderimin Yazıldığı Gün

Engin Akyürek / Kara Para Aşk

Engin Altan Düzyatan / Diriliş

Erkan Petekkaya / Paramparça

Necati Şaşmaz / Kurtlar Vadisi Pusu

Aras Bulut İynemli / Maral

Barış Kılıç / Güllerin Savaşı

Barış Arduç / Kiralık Aşk

...

14- En iyi kadın kuşağı programı

Esra Erol'da / ATV

Zuhal Topal'la / FOX

Müge Anlı ile tatlı sert / ATV

Ne çıkarsa bahtına / Flash Tv

Evleneceksen Gel / STAR

Ebru Gediz ile Yeni baştan / BEYAZ TV

Aslı Hünel ile Rengarenk / Kanaltürk

İşte Benim Stilim / TV8

...

15- Yılın sosyal medya fenomeni

Ceyhun Yılmaz

Pucca

Odun Herif

Argostroloji

Ev Seksisi

Taci Kalkavan

Yarım Deli".

(ÖK-ÖK-Y)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.