22 Temmuz 2015 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

22 Temmuz 2015 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu:
Sizinle ilgili olarak taahhüt edilen ve uzun süredir askıda kalmış bulunan bazı söylemlerin altında yatan gerçek bilgilere ulaşabilmek için, onlarla bağlantılı olabilecek bazı çalışma girişimlerinde bulunmalısınız. En azından sizin de saygı duyduğunuz bir kişiyi bulabilirseniz, onun aracılığıyla da çok entresan bilgilere ulaşmanız sizi bir adım öne çıkaracak.
22 Temmuz 2015 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu:
Yakın dostlarınız; birçok güçlüğü aştıktan sonra kararlı bir hale getirmeyi başardıkları işleri konusunda sizin yardımınıza gerek duyabilirler. Şansızlık sonucu karşı karşıya kaldıkları meseleleri konusunda, gerek tecrübelerinizle gerek hislerinizle ne yapabiliyorsanız, ortaya koyun. Partnerinizin de bu konuda ki eleştirilerine meydan vermeyin.
22 Temmuz 2015 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu: 
Birkaç gündür gündeminizde önemli yer tutan konu hakkındaki sorumluluk ve dikkat eksikliğiniz, ilişkinizle ilgili stratejik öneme haiz olabilecek söylemlere neden olabilir. Bu tür kısır döngüleri; insanların ilkelliğine vererek, dürüstlüğü ön plana alacağınız diplomatik tavırlarınızla alt edebilirsiniz. Bu yüzden; bugün, hızlı bir yargıç gibi davranmayın.
22 Temmuz 2015 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu:
Yakın dost bildiğiniz bazı insanlara karşı; hala bu şekilde araya mesafe koyarak ilişkilerinizi sürdürmeye devam ederseniz, daha kökten tepkilere maruz kalabilirsiniz. Onların kendi öz kaynaklarından esinlenerek yarattıkları fırsatları tepmemelisiniz. Doğru olan davranış; kendi kendinize yarattığınız bu anlaşmazlıktan ustaca figürlerle sıyrılmamaya çalışmanızdır. 
22 Temmuz 2015 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu:
İçinde bulunduğunuz ortamın bazı kalıplarını kırmanız, gerçekten ihtiyacınız olan bazı şeyleri yapabilmenizin yollarını açacak. Bu konuda kendi kendinizi de hemen alarm hallerine sokmayın. Çünkü, alışık olduğunuz kökleşmiş izleri, bertaraf etmek o kadar kolay olmayabilir. Diğer taraftan, ideallerinizi biraz daha yoğurmalısınız. 
22 Temmuz 2015 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu:
Yıllardır iç içe olduğunuz yakın aile üyelerinden gelebilecek makul olmayan istekler konusu gündeme gelebilir. Bu tür, mantığınıza ters gelen istemleri duymazlıktan gelmeniz sizin için olacak. Onları kırmamak adına; bu arzularını hiç olmazsa asgari düzeyde yarar sağlayabilir bir duruma getirmeniz gerekecek. Duygularınız, doğal tarzınızı bozmamalı.
22 Temmuz 2015 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu:
Bugün, birlikte çalıştığınız bazı kişilerin sorumluluklarının bir göstergesi olarak; ortaya koyduğu davranış tarzlarının sonuçlarından etkilenebilirsiniz. Bu nedenle, iyi niyetleri ile ilgili olarak kafanızda bazı soru işaretleri oluşabilir. Onlara karşı, tatlı-sert ve aklın ağır bastığı tarzda etkili uyarılarınız karşı cinsin de dikkatini çekecek.
22 Temmuz 2015 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu:
Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler konusunda verdiğiniz sözler sizi sıkıştırmaya başladı. Özellikle, çocuklara olan vaatleriniz nedeniyle taahhütlerinizi yerine getirmek için kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bugün, telefonla bazı görüşmelerinizi erteleyebilirsiniz. Bu konuda partnerinizi incitmemeye gayret edin.
22 Temmuz 2015 Çarşamba YAY Burcu Yorumu:
Ailenizin dış çevre ile olan ilişkileri hakkında, nasıl davranılması gerektiğine dair yorumlar duyabilirsiniz. Bu konuda kesinlikle içgüdüsel davranarak tepkilerinizi göstermeyin, yakın çevrenizde bulunan insanlara yasaklar koymayın. Alışık olduğunuz şekilde; saygı çerçevesinde mesafeyi korumak istiyorsanız, güvenli adımlarınızdan ödün vermeyin.
22 Temmuz 2015 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu:
Duygusal konuların hakim olduğu konuşmalarda, ilişkinizin düzeyi tartılacak. Bugün, kendinize değer verin fakat, partnerinizin ruhsal durumunu etkileyecek sözlerle, gelecek ile ilgili kumar oynamayın. Aşkınızla ilgili sorguların gündemde olacağı bugün; birlikte olmaktan keyif aldığınız arkadaşlarınızla zaman harcayacağınız aktivitelerde bulunun. 
22 Temmuz 2015 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu: 
İş yerinizde düşündüğünüz ve kafanızda olgunlaştırmaya çalıştığınız aktivitenin zeminini, en geniş düzeyde çevre ile paylaşabilecek şekilde organize ederseniz; yararlarını daha elle tutulur bir şekilde göreceksiniz. Olması muhtemel güçlükler de bertaraf edilecek. Yapmanız gereken tek şey; ani gelişen süreçlerde anlık parlamalarınızı sönümlendirmeniz olmalıdır.
22 Temmuz 2015 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu:
Yaşam kesitlerinizin aralarına; enerjik bir zemin yaratacak heyecanlarla kurgulanmış yeni oluşumlar eklemeniz sizi biraz daha yükseltecektir. Fiziksel olarak kendinizle ilgili yeni imajlar yaratın. Bugün, başkalarının hikayelerini dinlemeyin. Bağlantıda olduğunuz arkadaşlarınız aracılığıyla romantik fırsatlar yakalayabilirsiniz.