Tarayıcınız HTML 5 videolarını desteklemiyor.

La Casa De Papel 2019'da geri dönüyor

Netflix'in popüler dizisi La Casa De Papel'in 3. sezonu resmen onaylandı. Dizinin yeni sezonu 2019 yılında gelecek.

Netflix platformunun popüler dizilerinden biri olan ve Türkiye'de de gösterilen La Casa De Papel'in 3. sezonu resmi olarak onaylandı. Orjinali Alex Pina tarafından İspanyol Antena 3 kanalı için çekilen ve Netflix platformuna gelmesiyle beraber dünya çapında fenomen bir yapım haline gelen soygun dizisi La Casa De Papel'de macera devam ediyor.

Roma'da gerçekleşen bir etkinlikte konuşan Netflix Uluslararası Orjinal Diziler Başkan Yardımcısı Erik Barmack, dizinin resmi 3. sezon onayını aldığını duyurdu. Önümüzdeki yıl gösterime girecek olan dizinin üçüncü sezonu sadece Netflix'te yayınlanacak. Konuyla ilgili olarak Netflix TürkiyeTwitter hesabından bir video da paylaşıldı. Oyuncuların İspanyolca konuştuğu videoda altlayı yer alıyor ve üçüncü sezonun geleceğinin müjdesi veriliyor. Üstelik bu yeni sezonun sadece Netflix'te olacağı da videoda açıklanıyor.

Türkiye'de de hatırı sayılır bir kitlesi olan La Casa De Papel, İspanya merkezli bir soygun hikayesini anlatıyor ve dizi İspanyolca olarak çekilip yayınlanıyor. 13 Nisan'da ikinci sezonu Türkiye'de gösterime giren La Casa De Papel dizisi için özel bir fragman da yayınlanmıştı.

Haberler