14 Nisan 2015 Salı 13:22
Resim Çizme Yarışması sonuçlandı
banner10

Gazimağusa Belediyesi ve Mağusa Kültür Derneği tarafından bu yıl 23.’sü düzenlenen Gazimağusa Çocuk Festivali kapsamında yapılan Resim Çizme Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Bu yıl 26 Mart- 2 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olan 23. Gazimağusa Çocuk Festivali, çok sayıda çocuğu birbirinden renkli etkinliklerde buluşturmaya devam ediyor.

Bu yıl 1000 öğrenci sayısına ulaşılarak büyük bir katılımın sağlandığı 18. Resim Çizme Yarışması’nda, dereceye girenler Türksal İnce Başkanlığında, Taylan Oğuzkan, Cemal Tunceri, Zühre Özkaraman ve Erman Karagöz’den oluşan juri tarafından belirlendi.

Yarışmada 1 ve 2. Sınıflar “Okul gezimiz”,“Oyuncaklarım” konularını; 3,4 ve 5. sınıf öğrencileri ise “Sporlarımız”, “Gökyüzündeki sevinçlerimiz” veya “Korkularımız” konularını işlediler.

18. Resim Çizme Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler şu isimlerden oluşuyor:

Ana Sınıflar

Hüseyin Altınay Gazi, Miraç Salaç, Ezgi Yerli, Zeynep Şirin, Ülkü Açan, Esmanur Kayran, Nazife Dağlı, Betül Sağlam, Nehir Kara, Neslihan Çakan, Kübra Nur Çiftçi, Gamze Tıran, Yağmur Karadayı, Melike Nur Güneş, Ege Mehmetoğlu, Ayşegül Çapuk, Sait Karataş, Melike Koşar, Bekircan Konu, Mete Devran, Elif Nur Doğuran, Hazal Akalınlar, Duru Güney

Mehmet Bulak, Fatmanur Oğuz, Nazlı Akyol, Emeyra Uludağ, İlayda Yiğitsoy, Sait Bulak

1.Sınıflar

Şefika Elibol, Eylül Ciner, Derin Biren, Aral Cohar, Asya Abiç, Ömer Said Sağlam, Selin Moralı, Deniz Özdoğan, Melisa Yaver, Dide Pazar, Arda Çoban, Doğa Tilki, Hüseyin Kızılörs, Türkinaz Kılııç, Eylül Oğurlu, Özgü Gıral, Sevgi Sökmez, Sude Transtürk, Ervin Akdeniz, Irmak İmam, Meva Ayter, Deniz Yangır, Yusuf Ali Avağ, Nil Ulukök, Ceyda Çetiner, Eylül Aypar, Zehram Panter, Şamil Doğruel, Cemre Peksoylu, Türkmen Ünlüsoy, Yağmur Temiz, Kayla Dönder, Zeliha Geyik, İrem Nur Bulut, İkranur Aslan 

2.Sınıflar

Doran Aydınlık, Batu Baturay, Nehir Teksu, Kıvanç Yılmaz, Irmak Teksu, Erk Barış Eseller

Eren Reynar, Rüya Semra Yardımseverler, Hayal Şerife Yardımseverler, Serap Dalkıran

Nisa Nur Digil, Leman Simtaş, Alara Zaimoğlu, Rüzeyna Kiriş, İrem Ayşe Aydın, Sükeyna Öcal, Elmas Taşar, Toprak Gürbüz, Necmettin Çakır, Alara Küçük, Dilay Oguz, Nilay Örer, Nisanur Fidan, Olcay Açıkgül

3.Sınıflar

Derin Su Sarıyel, Ahmet Levent Takır, Selin Yüksel, Erk Sarı, Ege Kavaz, Ekin Kelmen

Dudu Ebeler, Çilem Ermetal, Emine Denizer, Rabia Kesen, Nisa ER, Ferzan Hatun   

Ada Aypar, Irmak Tamel, Sıla Çukur, Melisa Ahmedova, Yağmur Tamel

4.Sınıflar

Hasan Aydınlı, Azra Zorlu, Aslı Barbaro, Sude Karabulut, Dilem Bozkurt, Beren Kuyucuoğlu

İlke Soler, Büşra Sağlam, Çağıl Koray, Sevim Yılmaz, Özgü Öykener

5.Sınıflar

Gülcan Doğan, Hüseyin Uslu, Kübra Seçkin, İlde Kahyaoğlu, Asya Naz Öztürk, Yetkin Arcan

dscn9728-001.jpg

dscn9766.jpg

banner22
Son Güncelleme: 14.04.2015 13:25
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31