Sn. Mehmet Ali TALAT; Bir topluma ancak bu kadar çok zarar verebilirdiniz. Ve sonunda zor olanı başardınız! 1 Mayıs İşçi Bayramı İstanbul’da Taksim Meydanı’nda kutlanırken, bizde piknik alanlarında kutlanmaya başladı. Kıbrıs Türkü’nün barışcı ruhunu üç beş yılda öldürdünüz. Birleşik Kıbrıs hayalimizi bölünmüş Kıbrıs olarak tescil ettirdiniz. Böyle bir günde piknik alanlarını değil, meydanları doldurmamız gerekiyordu. Kıbrıs’ın bölünmüşlüğüne katkı koyarak halkımızı çözüm istencinden soğuttunuz! Bu ülkede birkaç iyi sendikacı da olmasa, işimiz daha da kötü olurdu. Bizde 1 Mayıs işçinin, emekçinin, barışçının bayramı değil artık. Bizde 1 Mayıs mangalcının bayramı oldu. Boğaz piknik alanı geçmişten daha kalabalık artık. BİRLİK MÜCADELE MANGAL!

Sn. İrsen KÜÇÜK; Dün bir kez daha zevkten dört köşe oldunuz. Boğaz piknik alanını dolduran yüzlerce partililerinizle birlikte güzel bir gün geçirdiniz. Bundan böyle 1 Mayıs’ı Bahar Bayramı olarak değil, işçi bayramı olarak da kutlayabilirsiniz. Nasıl olmasa; Talat ve CTP sayesinde ne işçi, kaldı nede emekçi.!

Sn.Sami OSMANLI; Bahar Şenliğinde’deki pikniğe gençliğin katılımı sizi oldukça sevindirmiş. Ne de olsa piknik öncesi DP Gençlik Kolları ile biraz sıkıntı yaşamışsın...

Sn. Arslan BIÇAKLI; Vallahi sizde olmasanız, bu ülkede 1 Mayıs’ın kutlanmadığını sanacaktık. Sendikal platforum ruhunu sakın ola siyasilere kaptırmayın. Siyasi partilerin önünde durmaya devam edin. Halk meydandan doğacak yeni bir oluşumu bekliyor. Buna öncülük yapın, çünkü sahte barışçılar hala ayak içerisinde dolaşıyor.

Sn.Hüda AKSOY; Uzun zamandan sonra pikniğe cimlastik ayakkabı ve kot pantolon giyerek katılman oldukça konuşuldu. Gençlik gördüğün gibi ne yen, ne içen, ne de giyen farkında...

Sn. Mehmet SEYİS; Sendikacı kimliğini sürdürmeye devam et. Galyana gelip parti rozetini takayım deme! Ben yeşili o kadar çok seviyorum ki; bunların sayesinde yeşil demekten korkuyorum. Nerdeyse yeşilden nefret edecek duruma geldim.

Sn.Börke KAŞİF; Mağusa grubu dönerleri üstlenmiş diyorlar. Bir de bol bol diğer bölge gençlik kollarına döner dağıtıp şiş kebaplarla takas yapmışsınız. Afiyet bal şeker olsun...

Sn. Mehmet ÇAKICI; Sana bulaşma dedim ama sen beni anlamıyorsun. Vatandaş sol gösterip sağ vuranı öğrendi artık. Ağızları ile kuş tutsalar onlara artık kimse inanmıyor. Kurunun yanında yaş da yanar diye bir söz var, o sözü unutma! Artık rakibini öğren.

Sn.Ahmet İZZİ TÜRKER; KD 707 plakalı X5’ini piknikte öyle bir yere park etmişsin ki; trafiği aksatmışsın. Bir de üstüne üstlük X5 gibi bir arabayı yol ortasına yakın koymak gelin de vurun misali olmuş diyorlar...

Sn. Ferdi Sabit SOYER; Açıklamalarını duyan da zanneder bu ülkede hiç makamda bulunmadın. Zanedersem fare değil, o rakıyı sen içtin. Yanında da sarı leblebi vardı.

Sn.Ezcan ÖZSOY; Bakıyorum da piknikte fotoğraf makinesini elinden düşürmedin. Sayın Bakan’ın nerde kiminle konuşursa şipşak geçmişsin. Arada bir çektiklerini Garga’ya da gönder ki; biz de yayınlamış olalım...

Sn. Mehmet AKTUNÇ; Duyduğuma göre; İskeleye pastane açıyormuşsun. Hade hayırlısı olsun Mardo artık Babutsalar diyarında da.

Sn. Tahsin ERTUĞRULOĞLU; İkide bir Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi'nin yapmış olduğu açıklamaları destekleme. Arada bir Turgay Avcı’ya da fırsat ver. O da açıklama yapıp destek versin. Az kaldı, zaten yakında UBP ile bitişecek ihtiyacı kalmayacak nasıl olmasa!

Sn.Ergün SERDAROĞLU; Piknik alanında bir tek Girne’lilerle oturman yadırgandı. Diğer bölgeleri hiç seslenmemişsin diyorlar...

Sn. Hasan TUĞRUL; Duyduğuma göre; Cuma günü Tahsin Ertuğruloğlu ile görüşmüşsün.

Sn. Fatma AZGIN; Sakın ola Eczacılar Birliği Başkanlığı’nı bırakma. Sen deTüketiciler Derneği Başkan’ı gibi yıllarca birliğin başında kal. Çünkü sen gidersen Eczacılık ölür!

Sn. Buran DİRENSOY; Muhtarla durumun nasıl?

Sn. Atınç KESKİN; GN 383 plakalı Bakan’ın şahsi aracıyla Bakan’ınla beraber pikniğe gelmişsin. Çok yemek yemediğini söylüyorlar. Hayırdır hasta falan değilsin değil mi?

Sn. Zorlu TÖRE; Sizi piknikte takım elbise ve kravatla görenler Zorlu Bey biraz daha relax olsa daha iyi olacak dediler. Sanki Cengizköy’de kırsal kesim arazisi dağıtacakmış gibi bir haliniz vardı.

Sn. Ertuğrul HASİPOĞLU; Mağusa’da Cumartesi günü sıkıntılı saatler yaşamışsınız işten atılıp ve alınmayanlarla ilgili.

Sn. Meltem ONUR; Piknik organizasyonuna büyük emek verdiğiniz ve son birkaç gündür geceleri partiden çıkmadan çalıştığınızı söylüyorlar. Sami Başkan’da senden çok memnun. Emeğini herkes söylüyor...

Sn. Türkay TOKEL; Dün sizi iyi gördüm. Madem ki pikniğe de gittiniz demek ki; o zor günleri artık atlattınız. Sen de artık Ergün Serdaroğlu gibi kulüpte başka mecliste başka ol. Küslük zamanı değil şimdi, Ulusal Birlik zamanı!

Sn. Ali NAZİF; Dairenizde şikayetler üzerine bir memurunuzun yerini değiştirmişsiniz. O da iş yapmasın diye hasta raporu gönderiyormuş. Ne diyelim; Allah yardımcın olsun.

Sn.Süreyya GÜRSES; Kadın Kolları’nın ne kadar çalışkan olduklarını hep yazdık. Garga olarak da hep haklı çıktık...Piknik alanına Kadın Kolları’nın tam kadro katılması da partilileri mutlu etmiş. Emeğinize teşekkür eden çok...

Sn. Güneş GÜNEŞOĞLU; Hiç üzülmene gerek yok, bu yıl biz seneye de siz. Türk Ocağı benim takımımdır nasıl olmasa.

Sn. Serdar DENKTAŞ; Boğaz Piknik Alanı artık size dar geliyor. Önümüzdeki sene için şimdiden Alevkayası’nda yerlerinizi ayırtın. 1 Mayıs nasıl olmasa ülkemizde artık piknik günü olarak kutlanıyor.

Sn.Osman SIDDIK; Her UBP organizayonunda Salih RUSO ile vardın ama bu kez piknikte olmadığın için tüm UBP’lilerin gözleri sizi aramış. O kadar partiyi alıştırdın ki; pikniğe neden gitmedin diye konuşulmuş. Garga’dan al haberi...

Sn.Mustafa AKINCI; Biliyorum dere suyunda bir defa yıkanılır ama sizin artık meydana inmen lazım. Gördüğünüz gibi; 1 Mayıs ruhunu da öldürdüler. 1 Mayıs piknik ağırlıklı bir gün oldu artık. Eskiden emek en yüce değerdi şimdi kebap en yüce değer oldu. Halkımıza yazık ediyoruz, ne olur halkımızı sahte politikacıların elinden kurtarın artık. Halkın sizin gibi dürüst bir lidere ihtiyacı vardır. Halka sol gösterip sağ vuranlardan kurtarın artık. İlgisiz kalırsanız bunda sizinde katkınız olur haberiniz olsun!

Sn.Sercan ÇAVUŞOĞLU; Seni piknikte görenler yaz öncesi biraz kilo vermen gerektiğini söylüyorlar.Tamam siyah t-shirt’ün yakışmış ama biraz dikkat edersen daha iyi olacağını söyleyen arkadaşın çok...

Sn.Mustafa AKÇABA; Dializ hastalarına ne olur işkence yapmayalım. Ulaşım sorunlarını bir an önce halledelim.

Sn.Erkut ÖZERDEMLİ; Geçen gece Red Room Bar’da sabahladığını duydum. Aman dikkat et bunun Blac Room’u da var.

Sn. Ünal ÜSTEL; Boşuna uğraşma Hüseyin Özgürgün’ün seyahat rekorunu kıramazsın. O İpinan kuşak.

Sn. Kemal DÜRÜST; İki günden beridir moraliniz çok bozuk. Dün Boğaz’daki pikniğe bile gidemediniz. Yanlış anlamayın amaTokel bile ordaydı.

Sn. Gürkan KARA; Su tankerleri ile ilgili göstermiş olduğunuz hassasiyeti takdirle karşıladık. Yürü da korkma yanındayız.

Sn. Abdullah İŞKEY; Ulusa sesleniş yazını yarın yayınlayacağım haberin olsun.

Sn. Tanyel BAYRAKTAROĞLU; Ne çarşafın ne de halının hiçbir kıymeti kalmamıştır. Deniz artık Deniz olduktan sonra karpuz kabuğu da girer!

Sn. Turgay AVCI; Geçen gece çok acayip bir rüya gördüm. Bir Restaurant’ta yemek yiyormuşuz yanımızda Ramazan Özçelik de varmış.

Sn. Günay OZAN; Duyduğuma göre topun ağzındasın. Tahminde bulunmak istemeyiz ancak Garga haber merkezi sizinle ilgili öyle haberler toparladı ki günün sonunda kitap bile çıkartabilriz.

Sn.Ziya GÜVENİR; Öyle sanıyorum ki İstanbul'da açık yattın. Geldiğin günden beri sesin stero çıkar.

Sn.Şerife ÜNVERDİ; Kot pantolon Nike ayakkabı ile sizi görenler ne klinikte, ne de mecliste böyle giyinmediğiniz için garipsemişler. Ama bizce de ortama göre uygun giyindiniz...

Sn. Hasan FELEK; Mangal en yüce değerdir.

Sn.Ahmet KUSET; Sen de her organizasyonda aktif çalışıyorsun. Dün de piknikte oldukça aktif mangal başı keyif yapmışsın...Afiyetler...

Sn. Caner ASPAVA; Az kaldı ansızın Yedidalga’da bitebilirim.

Sn.Sevim SABRİ; Pikniğe bebeği götürmek güzel bir fikirdi ama toz toprakta inşallah çocuk hasta olmaz. Ne de olsa ortalıkta toz ve rüzgar çok...

Sn. Hakkı HAKTANIR; Sana tanınan hak tanınır mı? bilmem ama bazende hak tanınmaz. Bildiğin gibi verilen hak alınmaz.

Sn. Cenk MUTLUYAKALI; Bana 1 Mayıs mitinglerinde güzel bir fotoğraf gönder de büyütüp camlatayım. Önemli değil fotoğraf da, Talat da, da Soyer de yer alabilir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31