14 Aralık 2017 Perşembe 11:32
37 Okunma
Cezalar açıklandı

Havadis Spor'un haberine göre, Kurul, Girne Halk Evi’nin yapmış olduğu başvuruyu değerlendirip inceleme yaptıktan sonra Bostancı Yakup Özorun stadında oynanan Bostancı Bağcıl-Girne Halk Evi U21 Bölgesel Lig Batı grubu müsabakasında U21 Bölgesel 1.lig statüsünün 9.maddesinin ( c) fıkrasına aykırı davranışta bulunarak ihlalde bulunduğu tespit edilen Bostancı Bağcıl’a 750 TL para cezası verilmesine oybirliğiyle karar verdi.

4 sarı kart nedeniyle 1 maç cezalı olan futbolcular

Garip Can Karakuş               Lefke

Mehmet Alkan Bahçe         Doğancı

Tayfun Doğan                       Gençlik Gücü

Hüseyin A.Karavezirler      Cihangir

Emek Kırılmaz                      Doğan Türk Birliği

Koray Keleş                          Akova

Yunus  Ilgaz                           Lefke

Ekrem Zabitler                     Çanakkale

Hazar Hiçkorkmaz               Göçmenköy

Volkan Sönmez                    Dipkarpaz

Hasan  Kurt                           Çanakkale

Ali Rüşlü                                                Doğan Türk Birliği

Mert Ali Demir                    Merit Alsancak Yeşilova

Hüseyin Yeşil                        Cihangir

Osman  Veli                          Cihangir

Murat Delibaş                      Gençler Birliği

Mehmet Dönmez                Gönyeli

Hüseyin Ketkanlı                  Türk Ocağı

Kırmızı kart cezaları

K-Pet Süper Lig

Ozanköy                Mehmet Gül                         1 Maç

Ozanköy                Alpay Eminoğlu                    1 Maç

Yeni Boğaziçi        Israel Tety                             3 Maç

U21 Süper Lig

Lefke                     Oğuz Davutoğlu                   2 Maç

K-Pet 1.Lig

  1. Bağcıl Andreas Fotiou 1 Maç

G.H. Evi                  Salahi Güney                        1 Maç

U21 Bölgesel Lig Batı Grubu

Lapta                      Tuğberk Karataş                  1 Maç

G.H. Evi                  Hasan Topal                          1 Maç

G.H. Evi                  Abdullah Fırat                      2 Maç

U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu

Mormenekşe       Sabri Çiftçioğlu                    1 Maç

Dipkarpaz              Devrim Erdoğan                   3 Maç

Esentepe               Kürşat Çil                              3 Maç

Dumlupınar          Mehmet E.Çekiç                  3 Maç

Mormenekşe       Mustafa Zorba                     3 Maç

KTFF U17 Ligi

Cihangir                 Halil İbrahim Sivri                3 Maç

  1. Kaymaklı Soyer Akbaş 3 Maç

 

Yönetici, antrenör ve kulüp personeli cezaları

 

K-Pet Süper Lig

Ozanköy                Selçuk Ergenli                      3 Maç

 

U21 Bölgesel Lig Batı Grubu

Lapta                      Koray Ozansoy                     1 Maç

KTFF U17 Ligi

  1. Kaymaklı Mustafa Özpolili                  1 Maç
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.