19 Ekim 2015 Pazartesi 16:13
KKTF Puanlı 8-9-10 Yaş Kupası Tamamlandı

Bir hafta süren turnuvada sporcular çok çekişmeli maçlar çıkararak seyircilere zevkli anlar yaşattı. Final maçları ardından yapılan ödül töreninde Tenis Federasyonu Başkanı Saffet Barutcu, Asbaşkan Ahmet Savaş Örek, yönetim kurulu üyeleri Sercan Erozan, Can Azer ve Hasan Öksüzoğulları dereceye giren sporculara katılım belgeleri ve ödüllerini taktim etti.

Dereceye Giren Sporcular:

8 Yaşlar Beyaz Grup Birincisi Akay Ali Sağkanat
8 Yaşlar Beyaz Grup İkincisi Deniz Garip
8 Yaşlar Beyaz Grup Yarı Finalistleri Doruk İsmail, Özgül Şah
8 Yaşlar Beyaz Grup Çeyrek Finalistleri Fatma Betmezoğlu, Yağmur Kurt, İbrahim Can Arabacı
8 Yaşlar Beyaz Grup 3-4ler Birincisi Ela Sütcüoğlu
8 Yaşlar Beyaz Grup 3-4ler İkincisi Tuğra Şenol

8 Yaşlar Kırmızı Grup Birincisi Toprak Altuntaş
8 Yaşlar Kırmızı Grup İkincisi Doğa Garip
8 Yaşlar Kırmızı Grup Yarı Finalistleri Nidai Aksoy, İpar Şenol
8 Yaşlar Kırmızı Grup Çeyrek Finalistleri Yezda Öksüzoğulları, Nehir Erkurt, Hasan Sonder
8 Yaşlar Kırmızı Grup 3-4ler Birincisi Sahil Ece Yerebakan
8 Yaşlar Kırmızı Grup 3-4ler İkincisi Önder Aksay

9 Yaş Kızlar Birincisi Sonay Gazioğlu
9 Yaş Kızlar İkincisi Kayra Yüceer
9 Yaş Kızlar Yarı Finalistleri Ayşe Özberkan, Merve Yıldız
9 Yaş Kızlar Çeyrek Finalistleri Derin İsmail, Nehir Teksu
9 Yaş Kızlar 3-4ler Birincisi Nehir Faslı
9 Yaş Kızlar 3-4ler İkincisi Ekin Karasu

9 Yaş Erkekler Birincisi Aren Baybars
9 Yaş Erkekler İkincisi Reşat Karamanlı
9 Yaş Erkekler Yarı Finalistleri Cemal Konuklu, Arda Süleyman İlhan
9 Yaş Erkekler Çeyrek Finalistleri Poyraz Akdoğdu, Zorlu Ercan Gayı
9 Yaş Erkekler 3-4ler Birincisi Batur Evre
9 Yaş Erkekler 3-4ler İkincisi Ege Kurt

10 Yaş Kızlar Birincisi Melisa Beyaz
10 Yaş Kızlar İkincisi Elçin Özbilen
10 Yaş Kızlar Yarı Finalistleri Tansel Şık, Sümer Güner Tuzlalı
10 Yaş Kızlar Çeyrek Finalistleri Deniz Gönül, Sevim Akbaş, Ayşen Şah, Eliz Dilaver
10 Yaş Kızlar 3-4ler Birincisi Naz Düzgün
10 Yaş Kızlar 3-4ler İkincisi Tuğse Bardak

10 Yaş Erkekler Birincisi Emre Dilaver
10 Yaş Erkekler İkincisi Doruk Ekrem Varoğlu
10 Yaş Erkekler Yarı Finalistleri Vedat Esendağ, Derin Öcal
10 Yaş Erkekler Çeyrek Finalistleri Mehmet Can, Arda Müezzin, Demir Olgun, Gökhun Gazioğlu
10 Yaş Erkekler 3-4ler Birincisi Turgay Vural Hıdıroğlu
10 Yaş Erkekler 3-4ler İkincisi Göktuğ Yusuf Gökbayrak

banner22
Son Güncelleme: 24.10.2015 23:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31