banner40
20 Aralık 2017 Çarşamba 11:55
Liseler Arası Futsal Birinciliği Çeyrek Final Gruplarında ikinci maçlar dün oynandı

BRT Spor'un haberine göre, Liseler Arası (Gençler) Futsal Birinciliği Çeyrek Final Gruplarında ikinci maçlar dün oynanırken kızlarda ve erkeklerde yarı finale yükselen 2’şer takım belli oldu.

Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalar büyük çekişmeye sahne oldu.

Kızlar A Grubu’nda Namık Kemal Lisesi, Kızlar B Grubu’nda Gazimağusa Meslek Lisesi, Erkekler A Grubu’nda Haydarpaşa Ticaret Lisesi ve Erkekler B Grubu’nda Bekirpaşa Lisesi çeyrek finaldeki ikinci maçlarını da kazanarak adlarını yarı finale yazdırdılar.

Yarı finale yükselecek son takımlar yarın oynanacak çeyrek final grupları son maçlarının ardından belli olacak.

Yarı finalde takımlar çapraz eşleşme usulüne göre tek maç eleme sisteminde karşılaşacak.

Bekirpaşa ve NKL fırtınası
Liseler Arası (Gençler) Futsal Birinciliği’nde erkeklerde Bekirpaşa Lisesi, kızlarda ise Namık Kemal Lisesi fırtınası sürüyor.
Her iki okul da grup elemelerinden bu yana yenilgi yüzü göremeden çeyrek final gruplarının tamamlanmasına 1 maç kala namağlup bir şekilde yarı finale yükseldiler.

Çeyrek Final Gruplarında İkinci Maçların Sonuçları:

Kızlar A Grubu
Hala Sultan İlahiyat Koleji-Değirmenlik Lisesi: 0-4
Bekirpaşa Lisesi-Namık Kemal Lisesi: 1-2

Kızlar B Grubu
Cumhuriyet Lisesi-Atatürk Meslek Lisesi: 2-0
Gazimağusa Meslek Lisesi-Girne Amerikan Koleji: 1-0

Erkekler A Grubu
Lefkoşa Türk Lisesi-Haspolat Meslek Lisesi: 7-1
20 Temmuz Fen Lisesi-HaydarpaşaTicaret Lisesi: 0-1

Erkekler B Grubu
Yakın Doğu Koleji-Hala Sultan İlahiyat Koleji: 1-5

banner41
Bekirpaşa Lisesi-Levent Kolej: 3-1

Çeyrek Final Gruplarında Son Maçların Programı:

Yarın
Yer: Lefkoşa Atatürk Spor Salonu

Kızlar A Grubu
11.15 Namık Kemal Lisesi-Değirmenlik Lisesi
12.00 Bekirpaşa Lisesi-Hala Sultan İlahiyat Koleji

Kızlar B Grubu
10.30 Gazimağusa Meslek Lisesi-Cumhuriyet Lisesi
14.15 Girne Amerikan Koleji-Atatürk Meslek Lisesi

Erkekler A Grubu
09.00 20 Temmuz Fen Lisesi-Lefkoşa Türk Lisesi
09.45 Haydarpaşa Ticaret Lisesi-Haspolat Meslek Lisesi

Erkekler B Grubu
12.45 Bekirpaşa Lisesi-Yakın Doğu Koleji
13.30 Levent Kolej-Hala Sultan İlahiyat Koleji

banner22
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31