banner40
13 Kasım 2018 Salı 17:40
Maratonun ödülleri verildi

Elde edilen gelir ile LTB Paylaşım Mutfağı’nın yemek dağıtım aracı alınacak maratonda 10 km ve 21 km’de dereceye giren koşuculara ödül töreninde kupaları takdim edildi. Törende ayrıca maratona sponsor olan ve katkı koyan kişi ve kurumlara teşekkür belgeleri ve plaketleri verildi.

Maratona destek için Türkiye’den gelen genç neslin başarılı ses sanatçısı Cem Belevi’nin bir parça ile renklendirdiği gecede LTB Orkestrası da müzik dinletisi sundu.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı ödül töreninde yaptığı konuşmada, maratona katkı koyan tüm kişileri ve kurumları tek tek anons ederek onore ederken, Paylaşım Mutfağı için düzenlenen maratonun birçok yönden dayanışmayı sağladığının altını çizdi.

LTB’nin kendi personeli ile organize ettiği maratonun tam bir profesyonel anlayış ile aylarca emek harcanarak düzenlendiğine işaret eden Başkan Harmancı, önümüzdeki yıl maratonun uluslararası bir yapıya kavuşturmak için hazırlıklara şimdiden başladıklarını ifade etti.
Başkan Harmancı’nın konuşmasının ardından ödül törenine geçildi.
Maratonda dereceye giren ve kupa alan sporcular şu şekilde:

10 KM KADINLAR
Genel Klasman: 1.Tuğba Güneş, 2.Mine Devrim, 3.Melda Ünal
18-29 yaş: 1.Mine Devrim, 2.Ayça Küçükakça,3.Şirin Bolkan
30-39 yaş: 1.Tuğba Güneş, 2.Melda Ünal, 3.Suna Evran Elmas
40-49 yaş: 1.Habibe Muhtaroğlu, 2.Sevil Bulanık, 3.Nagehan Baysal Utkan
50 yaş üzeri: 1.Kadriye Depreli, 2.Fiona M. Addıngton, 3.Michelle Martin

10 KM ERKEKLER
Genel Klasman: 1. Eser Kurt, 2.Mesut Akpınar, 3. Ersoy Çetinkaya
18-29 yaş: 1.Mesut Akpınar 2.Dagnu H.Tessema 3. Ahmet A. Yıldız
30-39 yaş: 1. Eser Kurt, 2.Murat Ateş, 3. Selim Gürdü

banner41
40-49 yaş: 1.Ersoy Çetinkaya 2.Tümer Debreli 3. Okan Baysan
50 yaş üzeri: 1.Hüseyin Halitoğlu, 2.Aziz Limasollu 3.İbrahim Azkal

21 KM KADINLAR
Genel Klasman: 1.Liana Ginela, 2.Sabire Atikoğlu 3.Katalin Major
18-29 Yaş: 1.Liana Ginela, 2.Sabire Atikoğlu, 3.Nadya Zuyeva Saçlı
30-39 Yaş: 1.Katalın Major, 2.Sevim Yıldız, 3.Emel Bilgin
40-49 Yaş: 1.Nuran Öze, 2.Yonca Özdemir
50 Yaş Üstü: 1.Şerife Derya Deniz, 2.Güler Şahin

21 KM ERKEKLER
Genel Klasman: 1. Cemal İneci, 2.Tamer Isırgan 3. Tuncay İbrahimzade
18-29 yaş: 1.Tuncay İbrahimzade, 2.Mertcan Bağuç, 3. Alisher Nurushev
30-39 yaş: 1.Hüseyin Öngün, 2. Özgü Özyiğit, 3. Mehmet Öngün
40-49 yaş: 1. Cemal İneci, 2.Tamer Isırgan, 3. Murat Mehrübeoğlu
50 yaş üzeri: 1. Muzaffer Ceyhan, 2. Aysın Öztoprak, 3. Bekir Moda

banner22
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31