Sn.Derviş EROĞLU;Ne kadar da uğraşsanız karşınızdaki taraf çözüm istemedikçe olmuyor. Yeni yılda çözüme imza atacak güzel bir dolma kalem bizden size hediye.

Sn.Cemal BULUTOĞLULARI;2011’de Belediye sıkıntılı geçtiyse de 2012’nin daha iyi olmasını dileriz. Size yılbaşılık bol para, ayrıca rüya tabirleri kitabı.

Sn.Erçin TEKAKPINAR;Herhalde en zor işi yapan bürokratlaran biri olduğun kesin. 2012 yılında sana sigorta primlerini eksiksiz ödeyen sorunsuz vatandaş getirmesi en büyük arzumuz.

Sn.Savaş BOZAT;Sendika seçimini kazandın ama sorunların içinde kendini buldun. 2012 yılı siz ve üyelerinize huzur getirmesini dileriz. Tabi ki belediyenize de para.

Sn.Hüda AKSOY;Sen de 2011’deki popülerlerdendin. Garga sayfasında bol bol yer aldın. Birçok kişiden fazla yazıldın çizildin. Yeni yılda sana az şikayet, az dert dileriz. Ayrıca sana bir şişe 31 armağan ediyoruz.

Sn. Meral EROĞLU; Son Karpaz ziyaretiniz bizleri çok memnun etti ilk kez rumları insan yerine koyan birisi oldunuz. Bugüne kadar onlara kimse değer vermemişti onları daha çok ziyaret etmeniz için sürekli yolda kalan aracınızı değiştirip size son model bir BMW hediye ediyoruz.

Sn. Türkay TOKEL; Bakanlık  gittikten sonra ev ile daha çok ilgilenmeye başladınız ev tadilatı için size bir ekip gönderiyoruz hepsinin de çalışma izinleri mevcut.

Sn. Ali Çetin AMCAOĞLU; Çok sakin bir bakanlık dönemi geçiriyorsunuz ama sizin meyve ve sebze ansiklopedisine ihtiyacınız var o da bizden size hediye.

Sn. Tahsin ERTUĞRULOĞLU;Ne kadar Fenerbahçe için üzülsende senin yeni yıl hediyen Şike Affı...

Sn.Mehmet TANCER;Herkese mesaj var da sana yok sanma. Faiz yasasıyla ilgili ne kadar çok uğraş verdiğini herkes biliyor. Zaten bir de bakanlık sözü var. Yeni yılda bir bakanlık hakettin artık hangisini istersen tercih senin.

Sn.Hüseyin ÖZGÜRGÜN;En karizmatik ve en popüler bakan olduğun kesin. 2011 yılı senin için kötü geçmediği kesin. Yeni yılda falında sana bir damatlık çıktı ayrıca Kudret Özersay’ın istifa mektubu. Acaba gerçekten öyle mi? Bol şanslar.

Sn.Kubilay ÖZKIRAÇ;2012 yılı sendikaların yılı olsun istiyorsan daha aktif çalışman gerekecek. Garga söylemedi deme. Sana iki şişe yerli rakı gönderiyoruz hayırlı seneler.

Sn. Gülin KÜÇÜK; Geride bıraktığımız yıl sizleri de çok yıprattı. Özellikle açılışlar sizi çok yordu, 2012 yılında da seri açılışlar yapacağınızı biliyoruz o yüzden size seri kurdele kesen altın kaplamalı bir makas hediye ediyoruz.

Sn.Gencay EROĞLU;2011 yılında gençlere yaptığınız katkılar gerçekten takdirle izlendi. 2012 yılında gençlerin sorunları azalması en büyük dileğimiz. Size Güney Afrika’da bir haftalık tatil armağan ediyoruz.

Sn.Tahir HOCA;Yeni yıl çözüm yılı olur mu sence? Biraz zor görünsede Allah’tan ümit kesilmez. Sana bol bol demeç vermen için bir sekreter..

Sn.Aşkan Cemal EFE;Emeklilik demek yaşlılık demek değil. Yine kendinizi işe vermişsiniz. Unutmayın ki işleyen demir paslanmaz. Emekliliğin tadını çıkarmak için son model bir dağ bisikleti armağan ediyoruz. Yeni yılda bol şanslar.

Sn.Kutlay ERK;Ya sen vizyonunu tam anlatamadın ya da birileri seni anlamak istemedi. 2011 yılı senin için nahoş gibi görünsede 2012 yılında siyasi kariyerin belki de yükselecek. Belki bir vekillik ufukta gözükebilir. Yinede biz size vekil olduğunuzu göreceğiniz bir rüya armağan ediyoruz. Sana bol şanslar.

Sn.Mehmet ÖZÇELİK;2011 yılını elektrik açma kapama ile geçirdiğin kesin. Yeni yılda sorunsuz elektrik kurumu ne güzel olur değil mi.? Sabırlar dileriz. Çok sevdiğin yakın dostun Kubilay Özkıraç ile başbaşa bir akşam yemeği.

Sn.Osman KORAHAN;Sayıştay’ın yakaladığı ivme ve imajındaki düzgün duruş sizin eseriniz. Yeni yılda Sayıştay’ın eksik kadrolarının tamamlanması ve bağımsız bütçesinin onaylanmasıyla ilgili yasanın biran önce hayata geçmesi temennimiz. Çalışmalarından dolayı sana bir haftalık Küba tatili hediye ediyoruz.

Sn.Dr.Faiz SUCUOĞLU;2011’in en popüler 3 kişisinden biriydin. Sana yeni yılda bol şans, bol hasta dileriz. Ayrıca örgütleri daha çok gezebilmen için özel bir şoför gönderiyoruz. Birde aynı anda hem saraya hemde başbakanlığa ışınlama aleti.

Sn. Kemal DÜRÜST; Yapılan ankette Güzelyurt ilçesinde en çok oyu yine siz alacaksınız. Bunun nedenlerinden biri de sürekli olarak bölge insanı ile haşır neşirsiniz. Size yıpranmamak için otomatik selam verme makinası armağan ediyoruz.

Sn.Özge TAŞKER;Bu yılın dietisyenler içindeki en popülaritesi fazla olan kişiydiniz. Yeni yılda aynı başarınızın sürmesi dileğiyle. Sana son model bir Jeep hediye ediyoruz hangi markayı istersen.

Sn.İrsen KÜÇÜK;Tabi ki size de gargadan yeni yıl mesajı olacak. Başbakan olarak 2012 daha iyi olacağını söylüyorsunuz. O zaman size yeni yılda bol huzurlu bir UBP dileriz. Ayrıca bol buzlu bir kadeh 40 yıllık Whisky hediye ediyoruz.

Sn.Özkan YORGANCIOĞLU; Yeni yılda partinizi iktidarda görmek isteyeceğiniz kesin. Ama bu mümkün görünmüyor. En iyisi siz yeni yılda geniş tabanlı bir CTP yaratın. İhtiyaç bu zaten. Size her kesime girip derdinizi anlatacak bir tercüman gönderiyoruz.

Sn.Hasan TAÇOY;Özellikle 2011 yılında saçların iyice ağarmış, ak düşmüş. 2012 yılı için sana bitkisel saç boyası gönderiyorum. Emin ol daha genç duracan.

Sn. Nazım ÇAVUŞOĞLU; Son bakanlığınız sizi hep gündemde tuttu. Hangi konuya el atsak altından hep sizin bakanlığınız çıktı. Biz yinede işleri daha sağlam yapmanız için size yeni model ses kayıt cihazı armağan ediyoruz.

Sn.Teberrüken ULUÇAY;Mağusa’ya git gel araban artık çekmez olmuş. Sana yeni yılda salon bir araba lazım. Az benzin yiyeninden...Markasını da sen koy!

Sn.Ahmet HAVUTÇU;Bazen o kadar yorgun görünüyorsunuz ki; insan vitaminsiz nasıl ayakta duruyor diyor. Yeni yılda bol vitaminli takviye gerekecek. Beş kutu Berocca bizden.

Sn. Ahmet ÇALUDA; İnsanın adı çıkacağına canı çıksın! Sana pantolonu sağlam tutan kilitli iki kemer armağan ediyoruz.

Sn. Ümit HANSEL; Gördüğüm kadarı ile 2011 yılı  sizin en çok belinize vurdu. Atölye çalışmaları belinizi yıprattı, o bakımdan çok güzel bir masaja ihtiyacınız var. Sizi onbeş gün Tayland’a günde üç kez masaj yapmak için masaj tatiline gönderiyoruz.

Sn.İzzet İZCAN;Çözümsüzlük çözüm mü yoksa çözüm çözümsüzlükte mi? Sana bunu kavraman için güzel bir felsefe kitabı hediye ediyoruz. Mutlu seneler.

Sn. Caner ASPAVA; Geride bıraktığımız yıl içerisinde bol madalyalı bir yıl geçirdiniz. 2012 yılı Nisan ayında Güney Afrika’da yapılacak olan Iron Man  yarışlarına katılmanız için uçak ve otel masrafları (10 bin pound’u geçmeyecek)

Sn.Ahmet BAĞZIBAĞLI; 2011 yılını çok hareketli ve yorucu geçirdiniz. Sizin de güzel bir akşam yemeğine ihtiyacınız var. Çok sevdiğin dostun Hasan Tozduman ile başbaşa güzel bir akşam yemeği dilediğiniz bir yerde..

Sn.Ziya GÜVENİR; Belediyedeki yoğun işleriniz zaman zaman spor yapmanıza engel oldu. Size bir haftalık Fillandia tatili...s

Sn.Ahmet KAPTAN;Sorunlu bir yılı geride bıraktıysak sana 2012’de hükümetle uzlaşı dilemekten başka bir temennimiz olamaz. Ayrıca sana bol bol harcaman için içi dolu olan bir cüzdan hediye ediyoruz.

Sn.Mehmet Ali TALAT;Bu yıl da çözüm olmadı. Sizce siz olsaydınız olur muydu? Muhtemelen hayır dediğinizden eminim. 2012 yılı sizin için çözüm yılı olsun ama çözüm olursa o zaman siz ne yaparsınız? Biz yinede olmayacak gibi davranalım ve size yeniden Cumhurbaşkanı olabilmeniz için ben nerde hata yaptım şarkısını armağan edelim.

Sn.Ünal ÜSTEL;2011 yılı turizm yılı olsun dediler. Gerçekten de bu yıl turizm, hani fena değil misali. 2012 yılı sence ne yılı olmalı? Biraz da tarımcıyı düşünmek gerekebilir. 2012 yılında dünden daha fazla turisti elbette istiyoruz. Size sık sık çıktığınız seyahatleriniz için çok özel bir uçak hediye ediyoruz. Herşey gönlünüze göre olsun.

Sn.Ömer KALYONCU;Hayır olmaz imkansız yalan diye diye bir yıl geçti. Sence boşa mı geçti.? Ama ben sana yine de söyleyim 2012 yılında CTP için yine iyi şeyler beklenmez. Mecliste daha sakin olmanız için size bir kutu Zanaks.  Size ve ailenize sağlık ve mutluluk dileriz.

Sn.Sunat ATUN;Biraz sakatlık yaşasan da 2012 yılında sakatlanmadan spor yaşantınızı sürdürmeniz dileğiyle. Ayrıca elektrik kurumuna kaynak bulmak için Dubai’de Dubai’li iş adamları ile bir akşam yemeği. Ayrıca Brezilya’da iki haftalık futbol kursu.

Sn.Mehmet ÇAKICI;2011’deki en aktif vekil görüntüsü çizdiğiniz kesin ama gelgelelim yine muhalefet vekilisiniz. 2012’de olası bir koalisyonda başbakan yardımcılığı neden olmasın. Eğer olmayacaksa size her yerde konuşabileceğiniz portatif bir kürsü hediye ediyoruz. Bol şanslar, hayırlı seneler.

Sn.Ersin TATAR;En çok gezen bakan profilini 2011 yılında kimseye kaptırmadınız. 2012 yılında daha az gezen, daha az demeç veren bakan görüntüsü çizmeniz beklenir. Ama UBP’li de çok gezeni istiyor. Anketlerde birinci çıkmanız da bundan dolayıdır. O zaman gezerken size bol bol enerji verecek bir kasa Red Bul hediye ediyor, ayrıca Savoy Otel’de iki gece konaklama ..

Sn.Şükrü CANKAYA;2011 yılı sizin için hezimet yılı olmuş. 2012 yılında makam bekliyorsanız biraz daha beklemeniz gerekecek zira siyasi arenada güven sorunu yaşıyorsunuz. Ama üzülmeyin sağlığınız yerinde gözüküyor. Zaten herşeyi başı da o değil mi?. Sana Nuray Sayarı’nın içindeki gücü keşfet adlı kitabı hediye ediyoruz.

Sn.Ercan İBRAHİMOĞLU;2011 yılı senin yılın oldu. Gerçi Fenerbahçe’nin yılı oldu mu olmadı mı o da belli değil. 2012 yılında derneğe bir başkan bulmakla geçirebilin. Garga söylemedi deme. Yeni yıl hediyesi olarak sana bankada giymen için beş takım elbise veriyoruz. Mutlu yıllar.

Sn.Dr.Mustafa GÜVENİR;Meşhur göz doktoru ünvanını kimseye kaptırmadığın gibi sosyal yaşamda da sevilen bir yapıya sahip olduğunu 2011 yılında gördük. 2012 yılında herşeyin gönlüce olmasını dileriz. Ayrıca Kermiya’da inşaatı devam eden yeni göz hastanesine son teknoloji harikası olan göz tarama makinesi hediye ediyoruz. Bol şanslar.

Sn.Ali BAŞMAN;2011 Kaymaklı yılı oldu. 2012’de takımınıza şans dileriz. Çok yorucu bir yıl geçirdiniz sizi bir haftalığına Kanarya adalarına gönderiyoruz.

Sn. Ersan SANER; Havayolları her gündeme geldiğinde sanki siz batırmışınız gibi hep suçlanıyorsunuz. Bunu dikkate alarak size güzel bir uçurtma hediye ediyoruz.

Sn.Cahit YETKİLİ;Yeni yıla girmeden Almahara’yı harekete geçirmeniz birçok gencin yeni mekan ihtiyacını giderdi. 2012 yılında bol müşterili bir Almahara olsun. Ayrıca sana yeni yıl hediyesi olarak yirmi kasa  Glenfiddich Whisky Hayırlı seneler.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31