AB Haberleri

AB haberleri ve güncel AB gelişmeleri, AB ile ilgili tüm video, AB fotoğrafları ve AB haberleri Gündem Kıbrıs Gazetesi - Kıbrıs Haber sitemizde


KIBRIS

Başbakanlık Avrupa Birliği (AB) Koordinasyon Merkezi Heyeti, 24-26 Nisan tarihleri arasında Ankara’da temaslarda bulundu.

KIBRIS

Cumhuriyet Meclisi, Avrupa Birliği Uyum Yasa Tasarılarını Görüşmek Üzere Oluşturulan Geçici ve Özel Komite, bugün toplandı.

KIBRIS

Dışişleri Bakanlığı tarafından Avrupa Birliği (AB) Liderler Zirvesi sonuç bildirgesinde yer alan ‘Kıbrıs vurgusuna’ ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı.

TÜRKİYE

Avrupa Birliği Türkiye'yle işbirliğine dayalı ve karşılıklı yarar sağlayan bir ilişki geliştirilmesinde stratejik çıkarı bulunduğunu belirterek, bu kapsamda Kıbrıs müzakerelerinin...

RUM BASINI

BM Genel Sekreteri’nin Maria Angela Holguin Cuellar’ı kişisel temsilci atamasının, AB’nin bir Kıbrıs temsilcisi ataması tartışmasının kapanmasına yardımcı olduğu bildirildi.

KIBRIS

Avrupa Birliği (AB), Kayıp Şahıslar Komitesi’ne (KŞK) 2.6 milyonEuroluk mali yardımda bulundu.

KIBRIS

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Avrupa Birliği'nin (AB) Kıbrıs Adası'nda iki devletli çözümü "kabul etmesi gerektiğini" söyledi.