1 saat önce KIBRIS

Gazimağusa'da sakin 47 yaşındaki Hüseyin Koca yaşamını sonlandırdı.

2 saat önce DÜNYA

Japonya'nın toplam nüfusu sayısı, geçen yıl yarım milyondan fazla azalarak üst üste 15. yılda da düşüş gösterdi.

3 saat önce KIBRIS

Beyköy’de Turgut Onbaşı Sokak'ta park halinde bulunan araçta, muhtemelen motor bölümünde bulunan elektrik aksamlarının kısa devre yapması sonucu yangın meydana geldi.

3 saat önce TÜRKİYE

Bursa'da dini nikahlı olduğu kişiden ayrılan kadın, camiden kendi selasının okunduğunu duydu. Ayrıldığı sevgilisinin selasını okutan adam, o anları da cep telefonuyla kayda aldı.

4 saat önce TÜRKİYE

Türkiye Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "1974'te Kıbrıs Barış Harekatı yapıldı. 20 Temmuz 1974'ten bugüne kadar Ada'da barış hakim ve o tarihten bu yana kimse ölmedi. Bu çok kıymetli bir şey." ifadelerini kullanarak, Kıbrıs'ta barışı koruma faaliyetlerine devam edeceklerini vurguladı.

5 saat önce TÜRKİYE

''Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, yönetme", "suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama" ve "Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi Hakkında Kanun'a muhalefet" suçlarından hakkında açılan dava kapsamında Dilan Polat'ın tutukluluğuna yapılan itiraz reddedildi.

5 saat önce KIBRIS

Kıbrıs Vakıflar Bankası, 41’inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

6 saat önce KIBRIS

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, bakanlar ve milletvekilleri ile birlikte, Lefkoşa İlçe Başkanlığı’nın organize ettiği, İstişare Toplantılarına Göçmenköy ve Gönyeli ile devam etti.

6 saat önce SPOR

Kulüpler Birliği Vakfının yeni başkanının seçileceği toplantı sona erdi. Ali Koç yeniden başkan seçildi.

6 saat önce KIBRIS

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yılı nedeniyle düzenlenen etkinliklere katılmak için gittiği İstanbul'da temaslarını tamamlayarak adaya döndü.