Güzelyurt Haberleri

Güzelyurt haberleri ve güncel Güzelyurt gelişmeleri, Güzelyurt ile ilgili tüm video, Güzelyurt fotoğrafları ve Güzelyurt haberleri Gündem Kıbrıs Gazetesi - Kıbrıs Haber sitemizde


KIBRIS

20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı'nın 50. kuruluş yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Güzelyurt'ta da tören düzenlendi.

KIBRIS

Milyonlarca liralık vurgun yaptığı iddia edilen bir bankanın Güzelyurt Şube Müdürü F.C ile banka müşterisi Ö.D tutuklanarak Güzelyurt’ta mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Güzelyurt’ta meydana gelen “Ürün Hırsızlığı ve Mülke Tecavüz” suçlaması ile tutuklanan 17 Bangladeşli zanlı mahkeme huzuruna çıkarıldı.

KIBRIS

46. Güzelyurt Portakal Festivali kapsamında Kazım Özalp’ın organize ettiği “Unutulmayanlar Gecesi” konseri dün akşam Güzelyurt Amfi Tiyatro’da yapıldı.

KIBRIS

Güzelyurt’ta Bostancı Trafik Işıklarında meydana gelen iki aracın karıştığı trafik kazasında biri ağır olmak üzere 3 kişi yaralandı.

KÜLTÜR SANAT

Türk Halk Müziği Sanatçısı Sümer Ezgü, 46. Güzelyurt Portakal Festivali kapsamında dün akşam Amfi Tiyatro’da sahne aldı.

KIBRIS

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre,  Güzelyurt Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Güzelyurt Portakal Festivali’ne katıldı.

KIBRIS

46. Güzelyurt Portakal Festivali bugün başlıyor.

KIBRIS

Güzelyurt ve Balıkesir’de elektrik kaynaklı yangınlar meydana geldi.

KIBRIS

Lefkoşa ve Güzelyurt'ta meydana gelen kazalarda yaralanan olmazken, 1 kişi tutuklandı.

KIBRIS

Güzelyurt ve Doğancı'da dün iki ayrı yangın meydana geldi.

KIBRIS

Güzelyurt Piyale Paşa Mahallesi Emine Seyf sitesi sakinleri, evlerine yerleşmelerinin on yıl ardından elektriğe kavuştu.