Japonya Haberleri

japonya haberleri ve güncel japonya gelişmeleri, japonya ile ilgili tüm video, japonya fotoğrafları ve japonya haberleri Gündem Kıbrıs Gazetesi - Kıbrıs Haber sitemizde


DÜNYA

Japonya'nın batısındaki İşikava eyaleti ve bu bölgedeki Noto Yarımadası kıyısında meydana gelen depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısı 215'e yükseldi.

DÜNYA

Japonya'nın kuzeybatısındaki Niigata eyaletine bağlı Sado Adası açıklarında 6 büyüklüğünde deprem oldu.

DÜNYA

Japonya'nın batısındaki İşikava eyaletinde ve bu bölgedeki Noto Yarımadası kıyısında meydana gelen depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısı 323'e yükseldi.

DÜNYA

Japonya'nın Ishikawa eyaletinde meydana gelen 7.6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 128'e yükselirken, yaralı sayısı ise 560 olarak açıklandı.

DÜNYA

Japonya'nın batısındaki İşikava eyaletinde ve bu bölgedeki Noto Yarımadası kıyısında meydana gelen depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısı, 110'a yükseldi.

DÜNYA

Japonya'nın batısındaki İşikawa eyaletinde ve bu bölgedeki Noto Yarımadası kıyısında meydana gelen depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısı 64'e yükseldi.

DÜNYA

Japonya'nın başkenti Tokyo'da bulunan Haneda Havalimanı'nda hareket halindeki bir uçak alev aldı. Japan Airlines Sözcüsü uçaktaki 300'den fazla yolcunun tahliye...

DÜNYA

Japonya'nın orta kesiminde önce 7,6 ardından 6,3 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Depremler sonrası tsunami uyarısı yapıldı. Dalgaların 5 metreye...

DÜNYA

Japonya'da, iktidardaki Liberal Demokrat Partinin (LDP) bağış etkinliklerindeki "gelirleri eksik beyan ettiklerinden" şüphelenilen bakanlar istifa etti.

DÜNYA

Japonya'da bir restoranın müşterilerine parayla tokat servisi sunması görenleri şaşkına çevirdi. Japonya'nın Nagoya kentindeki restorana gelen müşteriler yemekler için ayrı...