Sağanak yağmur Haberleri

sağanak yağmur haberleri ve güncel sağanak yağmur gelişmeleri, sağanak yağmur ile ilgili tüm video, sağanak yağmur fotoğrafları ve sağanak yağmur haberleri Gündem Kıbrıs Gazetesi - Kıbrıs Haber sitemizde


KIBRIS

Ülkede gelecek hafta çarşamba gününe kadar hava parçalı bulutlu veya yer yer yağmurlu olacak. Sıcaklık 21-24 derece dolaylarında seyredecek.

KIBRIS

Meteoroloji Dairesi’nin haftalık hava tahmin raporuna göre hava bulutlu olacak, bugün öğle saatlerinde yer yer yağmur bekleniyor.

KIBRIS

Meteoroloji Dairesi'nin tahminlerine göre yarından itibaren cumartesi gününe kadar yer yer yağmur bekleniyor. Sıcaklık, 17-20 derece dolaylarında seyredecek.

KIBRIS

Meteoroloji, dünden itibaren bölgenin genellikle alçak basınç sistemi, soğuk ve nemli hava kütlesinin etkisi altında kalacağını duyurdu.

KIBRIS

Meteoroloji, yarından itibaren bölgenin genellikle alçak basınç sistemi, soğuk ve nemli hava kütlesinin etkisi altında kalacağını duyurdu.

KIBRIS

Bölgede bugünden itibaren cuma gününe kadar yer yer yağmur bekleniyor. Hava sıcaklığı, periyodun ilk günleri 16-19, diğer günler 12-15 derece...

KIBRIS

Hava sıcaklığı hafta boyunca 17-20 derece dolaylarında olacak; bugün ve pazar sağanak yağış bekleniyor.

KIBRIS

Meteoroloji Dairesi, bugün sağanak beklendiğini duyurdu. Bugünlerde en yüksek hava sıcaklığı 17-19 derece dolaylarında seyredecek.

KIBRIS

Meteoroloji Dairesi yarın sağanak beklendiğini duyurdu.

KIBRIS

Baharı çağrıştıran ılık, güneşli havanın hakim olduğu 2023 yılının son günlerinin ardından gelen yeni yıl, yağışlı havayı da getiriyor. Meteoroloji’ye...