Ailesiyle birlikte Londra gezisi sırasında 4 yaşındaki ismi açıklanmayan bir çocuk metro istasyonunda felaketi yaşadı. London Brige Metro istasyonundaki yürüyen merdivenleri kullanan anne ve baba çocuklarının botunun yürüyen merdivene sıkışmasının ardından kabus dolu dakikalar yaşadı. Baba çocuğunun ayakkabısını yürüyen merdivenden kurtarmayı başardığında iki ayak parmağının koptuğunu fark etti.

Filipinler'de 6,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi Filipinler'de 6,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi

AYAK PARMAKLARI DİKİLEMEDİ

Tesadüf eseri metro istasyonunda bulunan bir doktor aileye yardım ederek küçük çocuğun kopan ayak parmaklarını buz dolu bir kaba koydu. Hastaneye kaldırılan çocuğun parmakları yeniden dikilemedi ve aile şimdi yasal işlem başlattıklarını açıkladı.

"ARTIK TAMAMEN KOKUYOR"

Standard'a konuşan çocuğun babası, "Ailece geçirdiğimiz güzel bir gün bizim için tam bir felaketle sonuçlandı. Çocuğumuzun yürüyen merdivende yanlış bir hareket yaptığını düşünmüyoruz çünkü her zaman yanındaydık. Onu aniden bu şekilde kapana kısılmış halde görmek çok korkutucu bir deneyimdi. Oğlumuz gerçekten acı çekiyor ve artık yürüyen merdivenlere veya asansörlere yaklaşmaktan tamamen korkuyor" dedi.