500 bin TL harcayıp cinsiyet değiştirmişti! Fenomen Beren Güney'in son haline yorum yağdı 500 bin TL harcayıp cinsiyet değiştirmişti! Fenomen Beren Güney'in son haline yorum yağdı

62 yaşındaki ev hanımı Rokiah Samat, yaklaşık 1 yıllık tanışma sürecinin sonrasında geçtiğimiz yıl hayatını kendisinden 34 yaş küçük olan Mohammed Amin Jundail ile birleştirdi. Malezya gazetesi Harian Metro'a konuşan Samat, “Çok genç olmasına rağmen kocam gerçekten sorumluluk sahibi bir adam. Umarım bu son evliliğim olur. Onu gerçekten seviyorum. Hayatımın sonuna kadar onunla olmak istiyorum” dedi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDULAR

Sosyal medya kullanıcıları ikilinin alışılmadık birlikteliklerine büyük ilgi gösterdi. Sosyal medyadan yaptıkları paylaşımları milyonlar izlenen Jundail, “İlk olarak onun hesabına TikTok’ta rastladım ve arkadaş olmak için mesaj attım. 10 çocuğu, 22 torunu ve 1 torununun çocuğu olan bu kadına aşık oldum. Beni tamamlıyor. Benim gözümde her yönden mükemmel ve ilgili bir karım olduğu için minnettarım. Ailelerim de bu evliliği onayladı” dedi.