800'den fazla seçkin konuğun katıldığı bu unutulmaz gece, DJ ve Grup Rast'ın enerji dolu performansları ve büyüleyici dans gösterileriyle renklendi. Gecede konuk olarak bulunan Soner Arıca, sahneye çıkıp bir şarkı söyleyerek geceyi renkledirdi.

Dnd4

Müzik ve dansın büyüsüne kapılan misafirler, birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarırken, gökyüzünü aydınlatan muhteşem havai fişek gösterisiyle büyülendiler. Geceye damgasını vuran sürpriz ise DND Cyprus'un göz bebeği, yepyeni Mariachi Beach Club'ın tanıtımı oldu! Önümüzdeki yaz kapılarını açacak olan Mariachi Beach Club, benzersiz eğlence, bar, restoran, plaj ve havuz deneyimiyle yazın en gözde mekanı olmaya aday.

Dnd1

DND Cyprus, bu muhteşem yaz partisiyle sadece eğlenceyi doruğa çıkarmakla kalmadı, aynı zamanda bu bölgedeki toplulukla bağlarını güçlendirerek İskele'ye olan sevgisini bir kez daha gösterdi. Şimdi sıra sizde! Siz de DND Cyprus ailesine katılın, hayallerinizdeki yaşam alanlarına sahip olurken, unutulmaz anılara ortak olun.

Bir zamanların favori çiftinin davası devam ediyor: ‘Kendini kurban gibi göstermeye çalışıyor’ Bir zamanların favori çiftinin davası devam ediyor: ‘Kendini kurban gibi göstermeye çalışıyor’

Dnd3
Unutmayın, yazın tadı DND Cyprus ile çıkar! La Joya, La Joya Perla ve La Joya Perla II projelerimizde ev sahibi olanlar Mariachi Beach Club'a ücretsiz giriş hakkına sahip olacaklar.