Araç Haberleri

araç haberleri ve güncel araç gelişmeleri, araç ile ilgili tüm video, araç fotoğrafları ve araç haberleri Gündem Kıbrıs Gazetesi - Kıbrıs Haber sitemizde


KIBRIS

Ülkeye ithal edilen bir salon aracın gümrük işlemleri yapılmadan Aydınköy’de faaliyet gösteren bir işletmeye satıldığı ve bahse konu aracın işletme...

KIBRIS

KKTC Polis Genel Müdürlüğü araç sahiplerine önemli bir duyuruda bulundu; "Aracınızın bakımını zamanında yaptırmaya özen gösterin" dedi.

KIBRIS

Ülke genelinde son yapılan trafik denetimlerinde 505 araç sürücüsü rapor edildi.

KIBRIS

Girne Polis Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından dün gerçekleştirilen trafik denetimleri sonucu; toplam 816 araç sürücüsü kontrol edildi.

KIBRIS

Son yapılan trafik denetimlerinde 66 araç daha trafikten men edildi.

KIBRIS

Park halinde bulunan bir şahsa ait salon aracın ön camına, kasten taş atıp kırmak suretiyle hasara uğratan şahıs tutuklandı.

KIBRIS

Lefkoşa Polis Müdürlüğü Cürümleri Önleme Şubesi ekipleri ve Adli Şube ekipleri Lefkoşa’da huzuru sağlamak için gerçekleştirdiği operasyonlara devam ediyor.

RUM BASINI

Limasol’a bağlı “Pareklisia” köyünde, bozulduğu için bir akaryakıt istasyonuna park edilen bir araç, kimliği belirsiz kişiler tarafından ateşe verildi.

KIBRIS

Park halindeki aracın bagajından gitar çalan iki şahıs tutuklandı.

KIBRIS

Aracından sivri uçlu bıçak ve beyzbol sopası çıkan 21 yaşındaki U. T. tutuklandı.

KIBRIS

Çalıştığı kiralık araç şirketinde otoparktaki ZND 802 plakalı aracı izinsiz alıp, sürerek maddi hasarla sonuçlanan kazaya neden olan 20 yaşındaki...

KIBRIS

Lefkoşa-Girne Anayolu üzerinde ciklos mevkiinde, Chara LAMBIDOU(K-58) kullanımındaki araç seyir halinde olduğu sırada alev aldı.