Fırtına Haberleri

fırtına haberleri ve güncel fırtına gelişmeleri, fırtına ile ilgili tüm video, fırtına fotoğrafları ve fırtına haberleri Gündem Kıbrıs Gazetesi - Kıbrıs Haber sitemizde


KIBRIS

Meteoroloji Dairesi, bugün için fırtınamsı rüzgâr uyarısı yaptı.

KIBRIS

Meteoroloji Dairesi yarın fırtınamsı rüzgar beklendiğini bildirdi.

KIBRIS

Meteoroloji Dairesinin tahminlerine göre, kuvvetli rüzgar etkisini yarın öğleye kadar sürdürecek. Yarın ve cuma, yer yer sağanak da bekleniyor.

KIBRIS

Meteoroloji Dairesi, denizlerde fırtına beklendiği yönünde uyarıda bulundu.

KIBRIS

Bölge deniz sahalarından Taurus’da bugün saat 18.00’den itibaren çarşamba saat 10.00’a kadar fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

KIBRIS

İskele Long Beach Bölgesinde, bir inşaat şirketine ait şantiye içerisinde bulunan işçilerin kalmakta olduğu iki adet konteynerin fırtına ile savrulması...

KIBRIS

 Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre, fırtına ve selden dolayı oluşan zararın karşılanması için hükümetin elinden geleni yapacağından emin olduğunu söyledi.

KIBRIS

 Meteoroloji Dairesi, denizde fırtına uyarısında bulundu.

KIBRIS

Ülkemizde etkili olan olumsuz hava koşullarından gemi seferleri de nasibini aldı.

KIBRIS

Meteoroloji Dairesi Müdürlüğü, bugün saat 12.00'den çarşamba günü 18.00'e kadar “etkili yağış ve fırtına" uyarısı yaptı.

KIBRIS

 Meteoroloji Dairesi Müdürlüğü, bölge denizlerinden Taurus’ta rüzgarın zamanla kuvvetlenerek “fırtınamsı rüzgar” şeklinde eseceğini duyurdu.

KIBRIS

Meteoroloji Dairesi, bugün için karada ve denizde fırtına uyarısında bulundu.