11 Kasım 2015 Çarşamba 13:14
KTEV, destek bursları açıklandı

KTEV Mütevelli Heyeti Başkanı Umure Örs, yaptığı açıklamada, KTEV destek burslarının, vakfın kaynaklarından, hayırsever kişilerden, kurumlardan ve işadamlarından oluşan öğrenci sponsorları tarafından karşılandığını bildirdi.

Örs, hayırsever vatandaşlara ve işadamlarına öğrenci sponsorluğu üstlenerek, bir öğrencinin daha uygun şartlarda öğrenimlerini sürdürebilmelerine yardımcı olabileceklerini, “Daha fazla sponsor, daha fazla destek bursu” sloganı ile vurguladı.

Sponsor olmak isteyenler; 228 92 00 numaralı telefondan veya www.ktev.org adresinden detaylı bilgi alabilir.

EĞİTİM PAKETİ

İsim -  Soyisim                           Okul Adı Sınıfı    Sınıf                         Verilecek Burs               
Müslüm Özkarşıyakalı    Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu    Ortaokul 6.sınıf    Eğitim Paketi
Sude Parlan                                 Bekirpaşa Lisesi        Ortaokul 6.sınıf    Eğitim Paketi
Latif Polat Altun                            G’yurt TMK               Ortaokul 6.sınıf    Eğitim Paketi
Dilan Yılmaz                   Hala Sultan İlahiyat Koleji        Ortaokul 6.sınıf    Eğitim Paketi

2015 - 2016 ÖĞRETİM YILI BURS HAKKI KAZANANLAR

ORTAOKUL

Sıra No    İsim -  Soyisim    Okul Adı / Sınıfı
1.        Azra Aydın    G/M’sa TMK 7.sınıf
2.        Cenk Aras Özfuttu    Dipkarpaz RTE Ortaokul 7.sınıf
3.        Doğay Kandili    Çanakkale Ortaokulu 8.sınıf
4.        Emine Arapkasap    G’yurt TMK 7.sınıf
5.        Gizem Yiğen    Mehmetçik Ortaokul  8.sınıf
6.        Kadircan Coşkun    Çanakkale Ortaokulu 7.sınıf
7.        Mina Melda Dingil    Canbulat Ortaokul  8.sınıf
8.        Mustafa Soler    G/M’sa TMK 7.sınıf
9.        Özlem Yıldız    Dipkarpaz RTE Ortaokul 8.sınıf
10.        Sıla Çil    Canbulat Özgürlük Ortaokul  7. sınıf
11.        Şahbahar Falhan    Atleks Sanverler Ortaokul  8.sınıf
12.        Umut Annaç    Canbulat Ortaokul 8.sınıf


LİSE

Sıra No    İsim -  Soyisim    Okul Adı / Sınıfı
1.        Ali Çelik    Karpaz Meslek Lisesi 11.sınıf
2.        Aliye Karakaş    Bekirpaşa Lisesi 10.sınıf
3.        Ayşe Çelik Erenköy Lisesi 11.sınıf
4.        Buse Dinç    G’yurt TMK 11.sınıf
5.        Büşra Kızıl    Erenköy Lisesi 11.sınıf
6.        Dilara Müşerref Bulut    Bekirpaşa Lisesi 12.sınıf
7.        Dilan Aykol    Polatpaşa Lisesi 11.sınıf
8.        Emel Akçam    Erenköy Lisesi 11.sınıf
9.        Emel Çelik    G’yurt TMK 11.sınıf
10.        Ezgi Aybala Ateş    G/M’sa TMK 9.sınıf
11.        Fadime Kıncak    Lefkoşa Türk Lisesi 9.sınıf
12.        Fatma Bayrak    Bekirpaşa Lisesi 12.sınıf
13.        Fatma Yeşilyayla    CTEML 10.sınıf
14.        Gökçe Maraşlı    Kurtuluş Lisesi 11.sınıf
15.        Gizem Güngör    Erenköy Lisesi 11.sınıf
16.        Gülperi Bağlars    Karpaz Meslek Lisesi 11.sınıf
17.        Hürü Ekren    G/M’sa TMK 12.sınıf
18.        Hanife Hadımcı    20 Temmuz Fen Lisesi 10.sınıf
19.        İlmiye Feray Avcın    Namık Kemal Lisesi 9.sınıf
20.        Kübra Cilasın    İskele Ticaret Lisesi 11.sınıf
21.        Meryem Aytekin    Namık Kemal Lisesi 11.sınıf
22.        Melike Açık    Bekirpaşa Lisesi 10.sınıf
23.        Muhammed Adem    12 Namık Kemal Lisesi.sınıf


LİSE

24.        Nilayda Hopurcuoğlu    Namık Kemal Lisesi 9.sınıf
25.        Naime Simla Sönmez    Erenköy Lisesi 9.sınıf
26.        Necla Macila    TMK 12.sınıf
27.        Nejla Alsan    Lefke Gazi Lisesi 10.sınıf
28.        Nur Demir    20 Temmuz Fen Lisesi 12.sınıf
29.        Nurşen Şimşekatan    Namık Kemal Lisesi 10.sınıf
30.        Osman Kantara    BEAL 10.sınıf
31.        Orhun Güneş    Yeni Erenköy Lisesi 9.sınıf
32.        Özaygül Yıldırım    Erenköy Lisesi 9.sınıf
33.        Özlem Esen    Karpaz Meslek Lisesi 12.sınıf
34.        Öznur Aydemir    Erenköy Lisesi 9.sınıf
35.        Pelin Karadayı    Lefke Gazi Lisesi 12.sınıf
36.        Serdaş Demirci    G/M’sa TMK 9.sınıf
37.        Sıla Dağcı    Atatürk Meslek Lisesi 12.sınıf
38.        Sıla Evren    Bekirpaşa Lisesi 9.sınıf
39.        Sıla Topbaş    Çanakkale OO 8.sınıf
40.        Tuğba Aydoğdu    G/M’sa TMK 12.sınıf
41.        Umut Özgökalp    BEAL 11.sınıf
42.        Ümit Korkmazer    Erenköy Lisesi 12.sınıf
43.        Vildan Gür    Hala Sultan İlahiyat Koleji 9.sınıf
44.        Yağmur Antel    Erenköy Lisesi 11.sınıf
45.        Yusuf Aldağ    Kurtuluş Lisesi 9.sınıf
46.        Yusuf Obuz    Namık Kemal Lisesi 12.sınıf
47.        Zekiye Yenigün    İskele Ticaret Lisesi 11.sınıf

ÜNİVERSİTE 


Sıra No    İsim -  Soyisim    Okul Adı
1.        Çise Sakinoğlu    9 Eylül Üniversitesi Hazırlık  
2.        Halit Şükür    Doğu Akdeniz Üni. Hazırlık 
3.        Şerife Engür    Doğu Akdeniz Üni.Hazırlık 
4.        Yıldız Fatma Yasak    İzmir Katip Çelebi Üni. Hazırlık

banner22
Son Güncelleme: 11.11.2015 13:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31