17 Temmuz 2015 Cuma 22:15
Euroleague'de yeni sezonun maç takvimi açıklandı
banner10

Turkish Airlines Euroleague'de yeni sezonun maç takvimi belli oldu.

Türkiye'nin ilk kez 4 takımla birden temsil edileceği Turkish Airlines Euroleague'de 2015-2016 sezonunun maç takvimi açıklandı. Temsilcilerimiz Fenerbahçe Ülker, Pınar Karşıyaka, Anadolu Efes ve Darüşşafaka Doğuş'un Euroleague'deki müsabaka takvimi şu şekilde:

FENERBAHÇE ÜLKER (A Grubu)

16 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Bayern Münih

23 Ekim: Starsbourg IG - Fenerbahçe Ülker

30 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Real Madrid

6 Kasım: Crvena Zvezda Telekom - Fenerbahçe Ülker

13 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Khimki Moskova

19 Kasım: Bayern Münih - Fenerbahçe Ülker

26 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Strasbourg IG

3 Aralık: Real Madrid - Fenerbahçe Ülker

11 Aralık: Fenerbahçe Ülker - Crvena Zvezda Telekom

17 Aralık: Khimki Moskova - Fenerbahçe Ülker

ANADOLU EFES (B GRUBU)

16 Ekim: Limoges CSP - Anadolu Efes

22 Ekim: Anadolu Efes - EA7 Emporio Armani Milan

29 Ekim: Anadolu Efes - Cedevita Zagreb

5 Kasım: Laboral Kutxa - Anadolu Efes

12 Kasım: Anadolu Efes - Olympiakos

20 Kasım: Anadolu Efes - Limoges CSP

26 Kasım: EA7 Emporio Armani Milan - Anadolu Efes

4 Aralık: Cedevita Zagreb - Anadolu Efes

10 Aralık: Anadolu Efes - Laboral Kutxa

18 Aralık: Olympiakos - Anadolu Efes

PINAR KARŞIYAKA (C GRUBU)

15 Ekim: Pınar Karşıyaka - Barcelona Lassa

22 Ekim: Panathinaikos - Pınar Karşıyaka

29 Ekim: Pınar Karşıyaka - Zalgiris Kaunas

6 Kasım: Lokomotiv Kuban - Pınar Karşıyaka

13 Kasım: Pınar Karşıyaka - Stelmet Zielona

19 Kasım: Barcelona Lassa - Pınar Karşıyaka

27 Kasım: Pınar Karşıyaka - Panathinaikos

2 Aralık: Zalgiris Kaunas - Pınar Karşıyaka

10 Aralık: Pınar Karşıyaka - Lokomotiv Kuban

18 Aralık: Stelmet Zielona - Pınar Karşıyaka

DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ (D GRUBU)

15 Ekim: Darüşşafaka Doğuş - Sassari

22 Ekim: Brose Baskets - Darüşşafaka Doğuş

30 Ekim: Unicaja Malaga - Darüşşafaka Doğuş

5 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - CSKA Moskova

12 Kasım: Maccabi Tel Aviv - Darüşşafaka Doğuş

20 Kasım: Sassari - Darüşşafaka Doğuş

27 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - Brose Baskets

4 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Unicaja Malaga

11 Aralık: CSKA Moskova - Darüşşafaka Doğuş

17 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Maccabi Tel Aviv

banner22
Son Güncelleme: 17.07.2015 22:16
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31