Bahçesinde su ararken gaz buldu! Çakmağı çakınca alev aldı Bahçesinde su ararken gaz buldu! Çakmağı çakınca alev aldı

Antalya'da Tarzan'ı aratmayan adam demirlere tırmandı, polislerden kaçıp şemsiyeye çıktı, ekiplere uzun süre ter döktürdü. Önce yukarı çıkmak istese de ekipleri gördüğünde kaçan şahıs, üzerine çıktığı şemsiyenin yırtılmasıyla dikkati dağıldı ve aşağı atladı. O anda çıplak adamın etrafı kuşatıldı...

YASAK BÖLGEDEN İNDİ, GERİ ÇIKAMADI

Olay, Muratpaşa ilçesi Yeşilbahçe Mahallesi 1470 sokak üzerinde falezlerde meydana geldi. Alınan bilgiye göre; A. K. (40) sabah saatlerinde yasak olan bölgeden falezlerin aşağısına indi. Bir süre sonra ise geri çıkmak istedi.

A. K., çıkmak istediği yerde demirlerle çevrili olmasından dolayı çıkamadı. Yardım çağrısının ardından olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen adam ekipleri görünce bu kez yukarı çıkmak istemedi.

Polis ve itfaiye ekipleri çıplak olan şahsı ikna etmek için yaklaşık 1 saat dil döktü. İkna çalışmalarını merakla izlemek isteyen vatandaşlar ise ip gibi dizilerek o anları dört gözle takip etti.

POLİSLERDEN KAÇTI, ŞEMSİYENİN ÜZERİNE ÇIKTI

İkna çalışmalarının devam ettiği sırada şahıs demir bariyerleri tırmanarak yukarı çıkıp üzerini giyindi. Polis ekipleri şahsın sağlık ekipleri tarafından kontrol edilmesini isterken şahıs ise kaçmaya başladı. Çalılıkların arasından polislerden kaçan adam, bir süre sonra kaçamayacağını anlayınca bir işletmenin şemsiyesinin üzerine çıktı. İşletme çalışanı bir kişi şahsı indirmek için şemsiyenin üzerine çıkınca şahıs da tekrar kaçmak istedi. İşletme çalışanları ise sürekli şahsa düşebileceği uyarısında bulundu.

Bu sırada şemsiye ise yırtıldı, düşeceğini anlayan adam karşıya duvarın üzerine atladı. Polis ekipleri tarafından etrafı sarılan adam bir süre sonra yakalanarak sağlık kontrolünden geçirilmek üzere ekiplere teslim edildi.