Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, bölge insanı için çile haline gelen yolda artık daha konforlu seyahat edileceğini söyledi.

Tümer: Yaklaşık 975 yıllık bu felsefe insani değerlerin tümünü içeriyor Tümer: Yaklaşık 975 yıllık bu felsefe insani değerlerin tümünü içeriyor

Arıklı, Karayolları Dairesi’nin tüm imkansızlıklara rağmen yerel yönetimlerle başlatılan işbirlikleri sayesinde bir çok projeye imza attığını kaydetti.

Bakan Arıklı, geçtiğimiz gün Güvercinlik köy yolunun bakım onarımına başlandığını, bunun tamamlanmasıyla birlikte Güvercinlik Sanayi Bölgesi’ndeki yolun da tamir edileceğini ifade etti.

Arıklı, Sadrazamköy-Kayalar Yolu’nun bakım onarımında işbirliğinden dolayı Lapta-Alsancak-Çamlıbel Belediyesi Başkanı Fırat Ataser ve çalışanlarına teşekkür etti.  

Karayolları Dairesi, Sadrazamköy-Kayalar Yolu’nda bugün başlayan bakım onarım çalışmaları için asfalt sağlarken, Lapta-Alsancak-Çamlıbel Belediyesi de işçiliği üstlendi. Çalışmalar sayesinde yolda 900 metre karelik alan yamalanmış oldu.