DSÖ'den alkol ve şekerli içeceklerin vergilerinin artırılması çağrısı DSÖ'den alkol ve şekerli içeceklerin vergilerinin artırılması çağrısı

Aşk bazı kişiler için karmaşık, kimisine göre de çocuk oyuncağıdır. Astrologlar 4 burcun romantizm, tutku ve aşk dolu olduğunu vurguladı. Onlarla, rüya gibi bir aşk yaşamanız mümkün.

ROMANTİZME HAZIR OLUN!
Son derece duygusal olmalarıyla bilinen Yengeçler, aşkta romantizme önem verirler. Onlar yalnızca ideallerindeki kişiyi arar. Yengeç burcu insanı duygularını güzel ifade eden ve sevgisini gösteren kişilere gönlünü kaptırır. Eğer Yengeç burcu bir partneriniz varsa rüya gibi bir aşk yaşamanız mümkündür.

FİLM GİBİ BİR AŞK YALNIZCA ONLARLA MÜMKÜN!
İdealist olmalarıyla bilinen Balıklar ise her konuya olduğu gibi aşka da hayalperest bir şekilde yaklaşırlar. Romantizme önem veren Balık burcu insanı filmlerdeki gibi bir aşk yaşamanın hayalini kurar. Onlar, kendi hayatlarında da filmlerdeki ya da romanlardaki gibi bir sevgilinin özlemini çekerler.

ARADIĞINIZ MUTLULUĞU ONDA BULABİLİRSİNİZ
Yengeç burcu, hem dengeli hem de uyumlu bir partnerdir. Onlar romantiktir. Flörtleşmeyi severler. Fakat kendi aşk hikayelerinin de zamansız ve büyülü olmasını isterler. Yengeç burcu insanı ile sevgili olan kişi aradığı mutluluğu bulur.

UFAK SÜRPRİZLER YAPIP AYAKLARINIZI YERDEN KESER
Liderlik özellikleriyle bilinen Aslanlar aşkta da son derece büyüleyicidir. Romantizme özlem duyan bu kişiler, sevgililerine ufak sürprizler yapıp aşklarını ifade ederler.