13 Mart Pazartesi yani ayın on üçüncü günü için günlük burç yorumları haberimizde. 12 burcun günlük yorumları ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık yani tüm burçların yorumları ve bugüne için sizlere özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 13 Mart 2023 Pazartesi günlük burç yorumları...

KOÇ

Sevgili Koç burçları, bugün güne sevdiğiniz bir kişiden gelen haberle başlayacaksınız. Uzun süredir görüşmediğiniz bu kişiden gelen haber değişik duygular hissetmenize neden olacak. Bu haberle birlikte kendinizi yeni bir karar verme sürecinin eşiğinde bulabilirsiniz.

BOĞA

Sevgili Boğa burçları, bugün maddi ve finansal konuların gündemde olacağı bir gün olacak. Özellikle hayatınızdaki bir kişiyle birlikte atacağınız adım iş ve kariyer anlamında değişim rüzgarlarının esmesine yardımcı olacak. Karar vermeden önce mutlaka mevcur durumunuzu değerlendirmeye özen gösterin.

İKİZLER

Sevgili İkizler burçları,bugün ikili ilişkilerin gündeminizde olduğunu fark edeceksiniz. Özellikle sosyal ve aşk hayatınızdaki iletişim kanallarında yanlış anlaşılmalardan doğan kimi problemlerin olduğunu fark edebilirsiniz. Bu durum sevdiklerinizle bir araya gelme konusunda sorunların yaşanmasına neden olabilir.

YENGEÇ 

Sevgili Yengeç burçları bugün sosyal anlamda kendinizi sınadığınız bir ortamın içine gireceksiniz. Özellikle iş ve kariyer ilişkilerinizdeki iletişim şeklinize her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü istemsiz bir şekilde kurduğunuz bir cümlenin ardından gelecek sorunlarla mücadele etme konusunda zorlanabilirsiniz.

ASLAN 

Sevgili Aslan burçları, bugün iş ve kariyer anlamda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Projelerinizi gözden geçirecek ve sorumluluklarınızın peşinden gideceksiniz. Kendinizi ifade etme konusunda her zamankinden daha isteklisiniz. Bu yüzden sosyal anlamda biraz daha atak olabilirsiniz.

BAŞAK 

Sevgili Başak burçları bugün hayatınızdaki ipleri elinize alarak kontrole yeniden ulaşmanız gereken bir gün! Sevdiklerinizle bir araya gelmek ve keyif aldığınız uğraşlarla ilgilenmek için mükemmel bir zaman. Enerjinizi sevdiklerinize ayırmak kendinizi daha mutlu hissetmenize yardımcı olacak.

TERAZİ 

Sevgili Terazi burçları, bugün duygusal olarak yoğunlaştığınız bir gün olacak. Özellikle kararlarınızda duygularınızın etkili olduğunu fark edeceksiniz. Bu durum mantığınızla birlikte daha öncesinde verdiğiniz kararlarla yeni bir mücadeleye girişmeniz anlamına geliyor.

AKREP 

Sevgili Akrep burçları, bugünün maddi ve finansal anlamda her zamankinden daha cömert olduğunuz bir gündesiniz. Aile bütçesini planlamak ve maddeleri yeniden gözden geçirmek için harika bir zaman! Kendi çıkarlarınızı göz önünde bulundurduğunuzda işlerin bazen kontrolden çıkmasına izin vermelisiniz.

YAY 

Sevgili Yay burçları, bugün duygusal anlamda zorlanacağınız bir gün sizleri bekliyor. Atacağınız adımlarda karşınızdaki kişilerle empati yeteneğinizi kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Kırmızı çizgilerinizi biraz esnetmenin tam zamanı! Sevdiklerinizin istek ve arzuları doğrultusunda hareket etmeniz daha kârlı suçlar almanızı sağlayacak.

OĞLAK 

Sevgili Oğlak burçları, bugün olayları biraz daha akışına bırakmanız gereken bir gün olacak. Durumları enine boyuna inceledikten sonra karar verme sürecine adım atmayı düşünebilirsiniz. Aksi halde vereceğiniz kararlara dair sonraki dönemde pişmanlık duyabilirsiniz.

KOVA 

Sevgili Kova burçları, bugün sosyal anlamda aktif olduğunuz bir gün sizi bekliyor. Bazı durumlarda ikili ilişkilerde seçici davranmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Bu fark ediş hayatınızdaki bazı insanlara dair net kararlar almanıza neden olacak. Sevdiklerinizle bir araya gelmek için harika bir zaman!

BALIK 

Sevgili Balık burçları bugün yeni haftaya kariyer ve iş anlamında karşınıza çıkacak yeni fırsatlarla birlikte başlayacaksınız. Kariyer ve iş anlamında bir değişiklik yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu duruma dair hayatınızda fikirlerine güvendiğiniz kişilere danışmayı ihmal etmemelisiniz.