KOÇ

Sevgilinizle mükemmel bir uyum içinde olacağınız bir döneme giriyorsunuz.  Bu güzel dönemi kaybetmemek sizin elinizde. Aceleci davranmamaya gayret edin. 

BOĞA

Çok sık ve gereksiz para harcamayın. İlerleyen günlerde maddi sıkıntılarla boğuşabilirsiniz.  O nedenle bugün borç alıp vermemeye de dikkat edin.  

İKİZLER

Hem sağlığınızdan hem de kazandığınız birikimlerden olmamanız için dikkat edin. Kendinizi insanlara açık bir gün geçiriyor gibi görünseniz de içe dönük olabilirsiniz.  

YENGEÇ

Ay sayesinde bugün şanslısınız, aile ve iş hayatınızın tadını çıkarabilirsiniz. Çevrenizdekilere karşı nazik olmayı öğrenebilirsiniz, bu da görevinizi başarıyla tamamlamanızı kolaylaştırabilir.  

ASLAN

Partnerinizle aranızda sorunları çözmeye odaklanın. Hayatınızdaki en büyük engel çözülmemiş sorunlar! Biraz daha sabırlı olun bence. 

BAŞAK

Evinizi veya iş yerinizi değer olarak yükseltmeye karar verebilirsiniz. Bugün güzel bir gökyüzü altında olduğunuz için şanslısınız. Yeni işlere el atabilirsiniz.  

TERAZİ

Kendinizi bugün biraz halsiz ve yorgun hissetmeniz muhtemel o nedenle olabildiğince hayatınızı sağlık konusunda yola koymaya bakın.  

AKREP

İşinizi takdir edebilir ve emeğinizin faydalarını elde edebilirsiniz. Toplumdaki konumunuz bugün iyileşebilir. Çok daha dikkatli bir tutumda olmaya bakın.  

YAY

Yardıma ihtiyacınız olduğunu hissedebilirsiniz. Ailenizden veya partnerinizden alacağınız destek çok önemli. İletişim diline daha çok dikkat edin. 

OĞLAK

İş yükünüz ve zihinsel gerginliğiniz nedeniyle, bir aile toplantısına gidemeyebilirsiniz. Ebeveyninizin uzun süreli hastalıkları varsa onlarla ilgilenebilirsiniz.  

KOVA

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Yakında partnerinizle birlikte bir seyahate çıkabilirsiniz. 

BALIK

Bugün güzel bir ay hareketi altında olduğunuz için kendinizi iyi ve hatta kutsanmış gibi hissedebilirsiniz. Para dışında şansınızı denemeye bakın.