KOÇ

Bugün aile içi anlaşmazlıkların dışında kalırsanız iç huzurunuzu korumanız daha kolay olacaktır. Ayrıca  yeni emlak satın almak ihtimal dahilinde.

BOĞA

Bugün etkili bir insanla tanışabilirsiniz ve bunun geleceğiniz üzerinde olumlu bir etkisi olabilir.

İKİZLER

Bugün biraz agresif ve sinirli uyanmanız çok doğal, özellikle partnerinizle, çevrenizdekilere daha anlayışlı olmaya gayret edin.  Sevimli olmaya bakın.

YENGEÇ

Bugün, ailevi meselelerle meşgul olabilirsiniz. Bazı gerekli eşyaları satın almak için de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ASLAN

Siz daha iyisini yapmaya çabaladıkça profesyonel iş cephesinde konumunuz sizin için daha iyi görünür olacaktır. Bugün var gücünüzle çalışın.

BAŞAK

Bugün iyi bir gün, mali sağlığınız istikrarlı olabilir. Geçmiş yatırımlarınızdan fayda sağlayabilirsiniz.

TERAZİ

İlişkinizi toparlamak için gökyüzü çok daha iyi. Her kim olursa olsun aranızın bozuk olduğu insanlara biraz daha olumlu yaklaşın küs kalmaktan bu  daha iyi.

AKREP

Bugün hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Tavrınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Aksi takdirde konuşma şeklinizden dolayı bazı kayıplarla karşılaşabilirsiniz.

YAY

Daha önceki yatırımların karşılığını alma zamanı henüz gelmemiş olabilir. Bu konuda çok aceleci olup hesapsız davranmayın derim.  Olumlu olun!

OĞLAK

İş ve ev yaşamınızda sıkı çalışmanızın karşılığını alabilirsiniz. Artık prestijiniz artabilir. İş hayatında yenilikler başlatabilirsiniz.

KOVA

Gündelik hayatınızda biraz patlamaya hazır, huzursuz, kolay beğenmeyen bir halde bulabilirsiniz. Bugün tahammül gücünüz sınanacak gibi bir durum var.

BALIK

Uykusuzluktan dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda dağılmış olabilirsiniz, bu çalışma veriminizi etkileyebilir.