Astrologlar bazı burçların gerçekten aşık olmadıkları takdirde sadakatsiz olabileceğini ifade ediyor. En çok aldatan burçlar belli oldu. İşte çapkınlıkları ile nam salan o burçlar...

LİSTENİN BAŞINDA O VAR!
İkizler burcu insanı flörtöz yönüyle dikkat çeker. Konuşmayı, bir şeyler anlatmayı, kur yapmayı ve fikir alışverişinde bulunmayı sever. Bir ilişkide fazla beklentileri yoktur. Dolayısıyla ilgisi hemen farklı bir kişiye kayabilir.

BİR BAŞKASINA AŞIK OLMAYA MEYİLLİLER!
Balık burcu insanı, deyim yerindeyse aşka aşıktır. Romantik ve çok düşünceli olan bu kişiler asla kendilerini aşka kapatmazlar. Hemen bir başkasına aşık olmaya meyillidirler.

Şampiyon Melekler İçin Boyuyoruz! Şampiyon Melekler İçin Boyuyoruz!

SADAKATSİZLİĞİ MACERA OLARAK GÖRÜRLER
Koç burcu insanı sosyalleşmeye önem verir. Dışa dönük olduğu için girişkendir. Aşık olduğunda sevdiği insana değer verir. Fakat kısa sürede gözü dışarıya kayabilir. Kaçamak yapmayı severler. Koçlar aldatmayı macera olarak görürler.

HERKESİN PEŞİNDEN KOŞARLAR
Teraziler flörtözdür. Kendilerine ilgi gösterilmesini severler ve kolayca kimseyi reddedemezler. Onlar, gözlerine hoş gelen her insanın peşinden koşabilirler.

TUTKULARI BAŞLARINA İŞ AÇAR
Akrep burcu insanı tutkuludur. Bu durum zaman zaman onların başını belaya sokar. Gizli kapaklı olan her şeye karşı geliştirdiği karşı koyulmaz merakı vardır. Dolayısıyla sessiz ve derinden aldatır.