KOÇ

Bugün kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. İşler sizin için iyi olabilir ve işinizde bazı önemli kararlar alma şansınız var.  


BOĞA

Aileniz bugün sizin seçimleriniz sonucunda yeni sevinçler yaşayabilir. Yeni bir iş almayı düşünerek, para kazanma şansına sahip olacaksınız.  


İKİZLER

Ertelenen işlerinizi başlatabilirsiniz. Büyüklerinizin lütfu ile emeğinizin karşılığını alacaksınız. Ayrıca bir yurtdışı seyahati de planlayabilirsiniz. 


YENGEÇ

Çalışma koşullarınız, gündelik hayat konusunda bazı abuk sabuk durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ama bu durumlarla mücadele edecek gücüde bulacaksınız. 


ASLAN

Bugün kendinizi çok sıkıcı hissedebilirsiniz. Sizi tembel ve dikkatsiz yapabilir. Çocuklarınızın ve eşinizin sağlığı sizi endişelendirebilir. 


BAŞAK

Bekarlar ruh eşleriyle tanışabilir ve çiftler mutluluk yaşayabilmek için sıkıntılı konuları bugün tekrar ele alıp üzerinden geçebilirler.  


TERAZİ

Kim Milyoner Olmak İster'de 200 bin liralık 'sessiz film' sorusu  Kim Milyoner Olmak İster'de 200 bin liralık 'sessiz film' sorusu 

İşinizden zevk alabilir ve eşinizle romantik anlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir projeye başlamak için yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. 

AKREP

Bugün canınız onunla bununla gezmek, takılmak isteyebilir. Mutlaka yapın. Para, pul meseleleri karşınıza çıksa da hiç aldırış etmemeniz sizin için çok daha doğru. 

YAY

Kayıplarınız kara dönüşebilir ve bu da finansal sağlığınızı arttırabilir. Ebeveynlerle ilgili sağlık sorunları çözülebilir. 


OĞLAK

Bugün sizin için güne güzel başlayacaksınız diyebiliriz.  Ofiste çok çaba sarf edeceksiniz. Yaşam tarzınızı iyileştirmek için para harcayabilirsiniz.  

KOVA

Eşle olan anlaşmazlıklar şimdi çözülebilir. Yaratıcılığın yardımıyla, aileniz için bazı eski eserler veya yaratıcı şeyler getirebilirsiniz. 

BALIK

Bugün kafanız ayrı konuşuyor, siz ayrı konuşuyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Bu çok doğal çünkü iç dünyanızda bugün tam bir met cezir var.