Akan Kürşat Haberleri

Akan Kürşat haberleri ve güncel Akan Kürşat gelişmeleri, Akan Kürşat ile ilgili tüm video, Akan Kürşat fotoğrafları ve Akan Kürşat haberleri Gündem Kıbrıs Gazetesi - Kıbrıs Haber sitemizde


KIBRIS

 Avukat Akan Kürşat aleyhine açılan davada beraat etti.

KIBRIS

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği (KTİMB) Başkanı Cafer Gürcafer, Avukat Akan Kürşat’ın tutuklanmasının özel bir organizasyon ile değil teknik bir...

KIBRIS

Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı, avukat Akan Kürşat’ın davasına ilişkin BRT'de Levent Kutay'a açıklamalarda bulundu.

KIBRIS

Bir süre önce İtalya'da tutuklanan Kıbrıslı Türk Avukat Akan Kürşat Güney Kıbrıs'ta teminatla serbest bırakıldı.

KIBRIS

Ocak ayı başında İtalya’da tutuklanan Kıbrıslı Türk avukat Akan Kürşat, Güney Kıbrıs'a nakledildi. Kürşat bugün mahkemeye çıkarılacak.

RUM BASINI

Güney Kıbrıs makamlarının, yargılanmaya başlaması için İtalya’da tutuklu bulunan Kıbrıslı Türk avukat Akan Kürşat’ın Rum kesimine iade edilmesini beklediği haber...

RUM BASINI

Hakkında 2007 yılından bu yana uluslararası tutuklama kararı olduğu iddiasıyla İtalya'da tutuklanan Kıbrıslı Türk avukat Akan Kürşat’ın davasında önemli bir...

RUM BASINI

Rum polisi, İtalya’da tutuklanan Kıbrıslı Türk Avukat Akan Kürşat’ın, aranan kişiler listesindeyken Kıbrıs Cumhuriyeti pasaportunun nasıl ve neden yenilendiğini araştırıyor.

KIBRIS

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı, Milletvekili Tufan Erhürman, Gündem Kıbrıs Web Tv’de Çiğdem Aydın’ın konuğu olarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı. 

KIBRIS

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı, Milletvekili Tufan Erhürman, Meclis Genel Kurulu’nda Fazilet Özdenefe’nin eşi Akan Kürşat’ın İtalya’da tutuklanmasıyla ilgili konuştu. 

KIBRIS

Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Hasan Taçoy, Akan Kürşat'a ülkece sahip çıkılması gerektiğini belirterek, Güney Kıbrıs'ın bu davayı siyasallaştırmak istediğini kaydetti.