Kıb-Tek'ten yapılan açıklama şu şekilde:

Planlı Kesinti (Girne İlçesi)

Özuslu, KTGB Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti Özuslu, KTGB Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti

22 Mart 2023 Çarşamba günü orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle saat 08:30 ile yaklaşık 13:00 saatleri arasında; Girne Polis Müdürlüğü, Ertuğrul Apakan Spor Salonu Civarı ve Barış Parkı Civarı’na elektrik verilemeyecektir.

Çalışmanın seyrine göre elektrik enerjisi belirtilen saatten daha geç ya da daha erken verilebileceğinden, şebekede her an elektrik varmış gibi davranılması önemle duyurulur. Bölge halkının mağduriyet yaşamaması adına gerekli tedbirleri almasını rica eder, verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz.

Planlı Kesinti (Girne İlçesi)

22 Mart 2023 Çarşamba günü orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle saat 13:30 ile yaklaşık 16:30 saatleri arasında; Girne Sosyal Konutlar’ın Bir Kısmına ve Palidama Apartmanları Bölgesi’ne elektrik verilemeyecektir. Çalışmanın seyrine göre elektrik enerjisi belirtilen saatten daha geç ya da daha erken verilebileceğinden, şebekede her an elektrik varmış gibi davranılması önemle duyurulur. Bölge halkının mağduriyet yaşamaması adına gerekli tedbirleri almasını rica eder, verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz.