Polis Basın Subaylığından yapılan açıklamaya göre dün Girne’de, 25 yaşındaki U.M.O.(E-25) ve O.C.O.’nun evinde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada, satışa hazır paketler haline getirilmiş yaklaşık 40 gram ağırlığında Hint keneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve uyuşturucu madde satışından temin edildiğine inanılan toplam 800 TL nakit para bulunarak emare olarak alındı.

U.M.O.’nun ve ayrıca söz konusu ikametgahta bulunan O.V.C.(E-24), O.G.C.(E-28) ve U.K.A.’nın (E-26) ikamet izinsiz olarak ikamet ettikleri tespit edildi. 

Bahse konu şahıslar tutuklandı. 

SAHTEKARLIKLA JENERATÖR SATAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI 

UBP Milletvekili adayı Ali Başman’a Girne “güçlü” destek verdi  UBP Milletvekili adayı Ali Başman’a Girne “güçlü” destek verdi 

Lefkoşa’da 20 Ocak tarihinde, 50 yaşındaki H.E.’nin başka bir şahıstan emaneten aldığı jeneratörü, gerçekte kendisine ait olmamasına rağmen jeneratörün kendisine ait olduğunu beyan edip bir şahsa satmak suretiyle, 9 bin TL parayı sahtekarlıkla temin ettiği tespit edildi. 

Olay polisin bilgisine gelmesi üzerine H.E. tutuklandı. 

KUMARHANEYE GİRİŞİ YASAK ÜÇ KİŞİ ALEYHINDE YASAL İŞLEM BAŞLATILDI 

İskele bölgesinde faaliyet gösteren kumarhanelerde dün polis tarafından yapılan denetimlerde, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak 3 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.