KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu’nun bizzat kurdeleyi kestiği organizasyona Bosch Bağımsız Devletler, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgeleri Başkanı Hakan Sultar ve Semson Yönetici Direktörü Mustafa Defteralı katıldı. Belediye Bulvarı'nda yer alan mağaza, şık tasarımı, geniş ürün yelpazesi ve üstün kalite anlayışıyla Kıbrıslı müşterileri ağırlamaya hazırlanıyor.

8B7B24Ec B467 4Ab2 A46B 9C8Cb1177D34

Geniş Ürün Yelpazesi ve Yüksek Kalitesiyle Dikkat Çekiyor.

Yenikent Mağazası hem küçük ev aletleri hem de büyük beyaz eşya kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Mağazada yer alan ürünler, yüksek teknoloji, dayanıklılık ve estetik tasarımları ile dikkat çekiyor. Düşük enerji tüketimi ile çevre dostu olan Bosch ürünleri, aynı zamanda kullanıcılarına yüksek performans ve tasarruf sağlıyor.

Cumhurbaşkanı Tatar: TBMM’de kabul edilen tezkere bizlere güç vermiştir Cumhurbaşkanı Tatar: TBMM’de kabul edilen tezkere bizlere güç vermiştir

06A45C2B 7D7E 44F5 9829 33B26Fcb0E76

Birçok Kategoride Avrupa ve Dünya Birincisi

Alman mühendisliği ve kalitesini yansıtan Bosch, dünya çapında bulaşık makineleri ve fırın satışlarında lider konumunda. Ayrıca, Avrupa'nın en çok tercih edilen ankastre ürünleri ve küçük ev aletleri markası olan Bosch, CO2 emisyonunu azaltma ve su tüketimini düşürme hedefleriyle çevreye duyarlılığa büyük önem veriyor. “Yaşam için teknoloji” sloganı ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyor.

Özel Kampanyalar ve Fırsatlar

Çeyiz kampanyasına özel indirimler ve açılışa özel cazip teklifler mağazayı beyaz eşya alacaklar için ideal bir nokta haline getiriyor.

96Eb6Aa2 81D2 4C9A 8Adc 58F33Fe3D72B

Semson Ltd. Hakkında

 SEMSON Ltd., 2004 yılında Bosch Home Appliances Kuzey Kıbrıs Distribütörlüğünü alarak faaliyetlerine başladı. Kuzey Kıbrıs’ın yetkili servisi ve bayiisi olan şirket, Berna Ercantan Defteralı ve Mustafa Defteralı tarafından kurulmuştur. Şirket ismini, kurucularının kızları Semra ve Sonay’dan alarak, aile değerlerine verdiği önemi göstermektedir. 

 SEMSON Ltd., sadece ev aletleri sektöründe değil, aynı zamanda sağlık sektöründe dünya lideri markaların distribütörlüğünü yaparak ülkeye önemli katkılar sağlamaktadır. Bu çok yönlü hizmet anlayışıyla SEMSON Ltd., Kuzey Kıbrıs’ta güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmaya devam etmektedir.