Şenkul: Sanayi bölgesinde çöp biriktirme dönemi sona ermiştir Şenkul: Sanayi bölgesinde çöp biriktirme dönemi sona ermiştir

Erkay Özgür başkanlığındaki  İş Sağlığı  ve Güvenliği  Uzmanları Birliği  heyeti ise yeni  hedefleri  ve projeleri  hakkında bilgi  verdi. Kabulde iş sağlığı ve güvenliği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Bakan Gardiyanoğlu kabulde yaptığı konuşmada iş sağlığı  ve güvenliğinin  çok önemli  ve hayati bir konu olduğunu  belirterek “Alınacak önlemlerin  maliyeti bir candan daha değerli değildir” dedi. 
İş Sağlığı  ve Güvenliği  Uzmanları Birliği’ne  yeni yönetiminin hayırlı  olmasını dileyen Bakan Gardiyanoğlu  işbirliği içinde her türlü çalışmaya  hazır olduklarını da  vurguladı.
Çalışma Dairesi Müdürü Sezgi  Ballı ise konuşmasında birliğin  varlığı  ve katkılarının son derece önemli olduğunu  belirterek ilgili yasa ve tüzük değişiklikleri ve çalışmalar hakkında   bilgiler verdi. 
Farkındalığın son derece önemli olduğunun altını çizen Ballı paydaş örgütlerle birlikte çalışmanın olumlu sonuçlar getireceğine inanç belirtti.