Fly House Investment: Aksan’ın vefatını derin bir üzüntü ile öğrendik Fly House Investment: Aksan’ın vefatını derin bir üzüntü ile öğrendik

ALKOLLÜ SÜRÜCÜ TUTUKLANDI

Polisten verilen bilgiye göre, saat 02.30 sıralarında Gazimağusa’da Kavunoğlu Caddesi üzerinde,  Zannettos ZANNETTOU (E-51), 97 mlgr alkollü içki tesiri altında bulunduğu sırada yol kenarında park halinde bulunan kullanımındaki MAA 343 plakalı araç ile dikkatsizce geri geri seyretmesi sonucu, o esnada gerisinde park halinde bulunan HJ 635 plakalı aracın ön kısmına çarptı. Kaza sonucu yaralanan olmadı. Alkollü içki tesiri altında araç kullanan MAA 343 plakalı araç sürücüsü Zannettos ZANNETTOU tutuklandı.

DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ, DERE YATAĞINA DÜŞTÜ

Kozanköy'de isimsiz yol üzerinde dün saat 16.20 sıralarında Fulya FİDAN (K-46), yönetimindeki LG 528 plakalı araç ile güney istikametine doğru seyrettiği sırada dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun solundan çıkıp dere yatağına düştü. Kaza sonucu yaralanan alı araç sürücüsü Fulya FİDAN, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından bel kemiği kırığı teşhisi ile müşahede altına alındı.