Final maçında karşılaştığı Polis Özel Harekat Müdürlüğü B takımını, 6-1 mağlup eden Lefkoşa Polis Müdürlüğü B (itfaiye) takımı adını şampiyonluğa yazdırdı. 

Turnuvanın üçüncülük maçı için Polis Özel Harekat Müdürlüğü A takımı ile Lefkoşa Polis Müdürlüğü A takımı karşılaşdı. Maçtan galip ayrılan Polis Özel Harekat Müdürlüğü A takımı turnuvayı üçüncülük ile tamamladı. 

Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yılı... "Efsane tank"ın şoförü, yaşadıklarıyla gurur duyuyor Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yılı... "Efsane tank"ın şoförü, yaşadıklarıyla gurur duyuyor

Turnuvanın süresince gerek oyun içinde gerekse oyun dışında rakiplerine gösterdikleri sportmenlik nedeniyle, İdari İşler ve Özlük İşleri/Trafik Müdürlüğü takımı turnuvanın en centilmen takımı olmaya layık görüldü. 

Turnuva süresince kaydettiği 9 gol ile en fazla golu atarak “Gol Kralı” olan Gazimağusa Polis Müdürlüğü takımı sporcusu Vedat BARUTLU gol kralı ödülünün sahibi oldu.

Turnuva süresince kalede gösterdiği performansın yanı sıra, takımının lehine kaydettiği 4 gol ile takımının şampiyon olmasına büyük katkıda bulunan Lefkoşa Polis Müdürlüğü B (itfaiye) takımı sporcusu Kemal BAĞBAL ise “En İyi Kaleci” ödülünün sahibi oldu. 

Final maçının ardından düzenlenen ödül töreni ile turnuva şampiyonu, ikincisi ve üçüncüsü takımlara kupa ve madalyaları, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen Kıbrıs Türk Futbol  Federasyonu hakemlerine ise plaketleri takdim edildi ve 2’inci Eybil EFENDİ Polis Salon Futbol Turnuvası sona erdi.