Naimoğulları: Araçlarımızı çektik.. Bakanlar Kurulu'ndan çıkacak sonuca göre hareket edeceğiz Naimoğulları: Araçlarımızı çektik.. Bakanlar Kurulu'ndan çıkacak sonuca göre hareket edeceğiz

Bakan Berova yarın saat 18.00’de Ankara Ticaret Odası, 19.00’ da ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni ziyaret edecek.

16 Mayıs Perşembe sabahı saat 10.00’da ise Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat ile görüşecek. Saat 14.00’de MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz’ı ve ardından Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Ardıç’ı ziyaret edecek. 

Ankara’daki temaslarını 16 Mayıs Perşembe günü tamamlayacak olan Maliye Bakanı Dr. Özdemir Berova’nın Perşembe gecesi ülkeye dönmesi bekleniyor.

Maliye Bakanı Dr. Özdemir Berova’ya temaslarında, Maliye Bakanlığı Genel Koordinatörü Saadet Hüdaverdi, Maliye Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Kamil Ağcabay, Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Turgay Deniz, Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ali Kamacıoğlu, MÜSİAD KKTC Başkan Yardımcısı İrfan Yılmaz ile KTSO, KTSO Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik edecek.