01 Nisan 2015 Çarşamba 11:44
'Kanserle Savaş İçin Afiş Ve Slogan Yarışması' sonuçları açıklandı
banner10

Vakıf Koordinatörü Gediz İnan tarafından yapılan yazılı açıklamada, yarışmanın kanser konusunda eğitim sağlamak ve farkındalığı artırmak amacıyla düzenlendiği belirtildi.

Konu başlıkları “Sigara ve Kanser”, “Beslenme ve Kanser”, “Çevre ve Kanser”, “Spor ve Kanser” olarak belirlenen yarışmanın jürisi şu isimlerden oluştu;

“Emel Samioğlu - Emekli Resim Öğretmeni, İnci Kansu –Emekli Resim Öğretmeni, Hüseyin Billur – Grafiker, Görel Sönmezer – Grafiker ve Bedia Kale – Kültür Dairesi”

“Kanserle Savaş İçin Afiş Ve Slogan Yarışması” sonuçları şöyle:

“Anasınıf Kategorisi:
1- Muhammet Çelikkıran – Girne Maarif Anaokulu
2- Halil Karakuş – Girne Maarif Anaokulu
3- Ecem Önder – Girne Maarif Anaokulu
Anasınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• İrem Vardar – Girne Maarif Anaokulu
• Duru Bağlar – Yakın Doğu Anaokulu
• Devrim Yağız Ergün – Girne Maarif Anaokulu
• Semina Koçak – Girne Maarif Anaokulu 
• Ece Dereli – Girne Maarif Anaokulu
• Azra Çelik – Girne Maarif Anaokulu
• Kübra Aytaş – Girne Maarif Anaokulu
• Bahar Huzoğlu – Girne Maarif Anaokulu

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi:
1- Şerife Su Mehmetalioğulları – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu
2- Öztan Ö. Özatay – TED Kuzey Kıbrıs
3- Nidai Aksay – TED Kuzey Kıbrıs

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• Selin Cansu Demircioğlu – TED Kuzey Kıbrıs
• Derin Mavili – TED Kuzey Kıbrıs
• Ada Ayşe Yılmaz – TED Kuzey Kıbrıs
• Defne Ölçüm– TED Kuzey Kıbrıs
• Alya Şair – TED Kuzey Kıbrıs
• Ara Islandırıcıoğlu – Yakın Doğu İlkokulu
• Derin Biren – Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi:
1- Mustafa Lord – Yakın Doğu İlkokulu
2- Ayşe Nur Eyüpoğlu – Yakın Doğu İlkokulu
3- Deniz Sallakoğlu – Yakın Doğu İlkokulu

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• Türker Çakır– Yakın Doğu İlkokulu
• Naz Aktunç – Yakın Doğu İlkokulu
• Deren Rıfkı – Yakın Doğu İlkokulu
• Zehra Çakır – Yakın Doğu İlkokulu
• Yalın Doğasal – Yakın Doğu İlkokulu

Ortaokul Kategorisi:
1- Ateş Türker – Türk Maarif Koleji
2- Daniil Buylov – Necat British College
3- Sonuç Öksüz – TED Kuzey Kıbrıs
3-   Eray Güler – TED Kuzey Kıbrıs

Ortaokul Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• Can Manavoğlu – Türk Maarif Koleji
• Gülben Lambasuyucu – Oğuz Veli Ortaokulu
• Laden Tekeli – Türk Maarif Koleji

Lise Kategorisi:
1- Perihan Varol – Türk Maarif Koleji
2- Esra Beyit – Türk Maarif Koleji
3- Afet Deniz – Güzelyurt Türk Maarif Koleji

Lise Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
• Ecem Teralı– Türk Maarif Koleji
• Çağkan Özkum – Türk Maarif Koleji
• Feriha Kurdoğlu – Türk Maarif Koleji

Özel Kategori:
1- Fatma Bozcan – Atatürk Meslek Lisesi
2- Münevver Kayım – Atatürk Meslek Lisesi
3- Selva Çoban – Atatürk Meslek Lisesi

Özel Kategori Mansiyon Ödülleri:
• Meliz Hüseyinoğluları – Cengiz Topel End. Meslek Lisesi
• Aycan Erçika – Gazimağusa Meslek Lisesi
• Çilem Nalbant – Atatürk Meslek Lisesi

Jüri Özel Ödülü:
• Gizem Tok – Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi
• Sümeyye İkinci – Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi”

banner22
Son Güncelleme: 01.04.2015 11:44
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31