Ulusal Birlik Partisi (UBP) Lefkoşa İlçe Başkanı Dr. Ahmet Savaşan, UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel’in katılımı ile düzenlenen istişare toplantılarının sürdüğünü bildirdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Savaşan, “Siyasetçiler halkla iç içe olmak durumundadır. Sevinçte ve tasada birlik olmadığınız zaman halkınızın ne düşündüğünü, sorunlarının ve beklentilerinin ne olduğunu; yaptıklarınızın hayatlarını kolaylaştırıp kolaylaştırmadığını bilemez, kamusal hizmetlere yön veremezsiniz” ifadelerini kullandı.

Savaşan, “Biz, her vesileyi ve fırsatı halkımızla buluşmak amacıyla değerlendirmeye çalışıyoruz. Bayram günleri ve sonrası da bu amaçla kullanılıyor” dedi.

“ÇOK VERİMLİ VE FAYDALI GEÇTİ”

Ahmet Savaşan açıklamasına şöyle devam etti:

20 Temmuz dolayısıyla Boğaz Şehitliği'nde tören düzenlendi 20 Temmuz dolayısıyla Boğaz Şehitliği'nde tören düzenlendi

“UBP Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Ünal Üstel’in de katılımı ile düzenlediğimiz istişare toplantıları bugün de devam etti. Lefkoşa'nın Metehan ve Ortaköy bölgelerindeki partililerimiz ve halkımız ile buluşmalarımız da yine çok verimli ve faydalı geçti. Emeğini ve desteğini esirgemeyen Başbakanımız Üstel'e ve diğer bütün katılımcılara gönülden teşekkür ederiz.”