Başkan Uluçay, “Şehrimizin sokaklarını ve caddelerini daha aydınlık bir Mağusa için ışıklandırmaya devam ediyoruz. Tuzla’da Hastahane Çemberi ve Karting arasındaki güzergaha 700 metrelik kazı ve kablo döşenerek yapılan çalışma sonucu önceleri karanlık olan bir yolumuzu daha ışıklandırdık” ifadelerini kullandı.

Uluçay, açıklamasında şöyle devam etti:

Alkollü sürücü takla atarak durabildi: 1 yaralı Alkollü sürücü takla atarak durabildi: 1 yaralı

“Elektrik Birimi sorumlumuz Mustafa Yiğittürk ve ekibine, konuyla yakından ilgilenen Belediye Meclis Üyemiz Sayın Hüseyin Aranır’a, yakın işbirlikleri için Kıb-Tek çalışanlarına ve isminin duyurulmamasını talep ederek bu projeye destek veren iş insanımıza teşekkür ederim.”

“Yeni kent mobilyaları monte ediyoruz”

Süleyman Uluçay, “Ayrıca şehrimizdeki yaşam kalitesini artırmak adına birçok noktaya yeni kent mobilyaları monte ediyoruz ve yakın zamanda tüm şehre yayılmasını hedefliyoruz. Salıncak olarak tasarlanan modellerimizi ilk olarak Palm Beach Bölgesine yerleştirdik. Konuyla yakından ilgilenen Belediye Meclis Üyelerimiz Ufuk Umay’a ve Belediyemizin proje bölümünden Simge Bozkırlı, Defne Feridun ve Dilara Dindar’a çok teşekkür ederim” dedi.