Polisten verilen bilgiye göre, dün saat 14.00 sıralarında Lefkoşa’da Surlariçi’nde Laleli Cami Sokak üzerinde bulunan bir şahsa ait ikametgahın garajının ön kısmında henüz tespit edilemeye sebepten dolayı yangın meydana geldi. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangın sonucu garaj önünde bulunan çek yat, halı, kumaş parçaları, bir adet motosiklet, 2 adet kullanılmayan çocuk bisikleti ve muhtelif giyim eşyaları tamamen yanarak zarar gördü.

5 DÖNÜM BİÇİLMEMİŞ ARPA ZARAR GÖRDÜ

Paşaköy-Aslanköy arasında bulunan arazide saat 17.20 sıralarında elektrik tellerinin kopması neticesinde oluşan kıvılcımların kuru otları tutuşturması ile meydana gelen yangın sonucu Devlet Üretme Çiftliğine ait yaklaşık 5 dönüm biçilmemiş arpa tamamen yanarak hasar gördü. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Harmancı:  Biz işimizdeyiz, bir çok şey çürüse de hukukun üstünlüğüne inancımız tamdır Harmancı: Biz işimizdeyiz, bir çok şey çürüse de hukukun üstünlüğüne inancımız tamdır

TEMİZLİK AMACIYLA YAKTI...

Boğaziçi'nde, ağıllar bölgesinde saat 11.30 sıralarında H.C.(E-59), kendisine ait ağıl içerisinde  temizlik amacı ile yakmış olduğu kuru otların rüzgarın etkisiyle kontrolden çıkıp eski rulo balyalara sirayet edip tutuşturması neticesinde yangın meydana geldi. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Yangın sonucu 4 adet rulo balya, kuru otlar ve molozlar yandı.