KOÇ 
Sosyal ilişkileriniz açısından oldukça güzel bir gün. Fırsattan istifade ederek çevrenizi daha da etkileyebilirsiniz.   
 

BOĞA 
Bugün özellikle sosyal çevrenizle arkadaşlarınızla güzel paylaşımlar içinde olmanız mümkün. Özellikle para ile ilgili bir gelişme olursa değerlendirmenizde fayda var.  

  İKİZLER 
Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek, buzları eritmek isteyebilirsiniz. İlişki konusunda ilk adımı sizin atmanız gerekebilir.    

YENGEÇ 
Bugün biraz hayal kırıklığına açıksınız, özellikle geçmişte yaşadığınız konular sizi biraz rahatsız edebilir. Bugün geri değil ileri bakmanız gereken bir gün unutmayın!    

ASLAN

Sağlığınızla ilgili birtakım sorunlar meydana gelebilir. Beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.   
 

BAŞAK 
Bugün kendinizi daha iyi hissetmemeniz için aslında hiçbir sebebiniz yok. Yapmanız gerekenlerden kaytarmaya boşuna uğraşmayın.    

İşte en bencil 5 burç! İşte en bencil 5 burç!

TERAZİ 
Geleceğe dair fikirleriniz bugün ki gündeminizde önemli bir yer kaplayabilir. Gününüzü iş ve kariyer odaklı fikirlerle geçirebilirsiniz.    

AKREP 
Çocuklarınız varsa, muhtemelen bugün onları şımartmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızı orantılı bir biçimde şımartmaktan kimse zarar görmez.      

YAY 
Güne pozitif başlayabilirsiniz. Bu pozitifliğiniz çevrenizi de olumlu yönde etkileyebilir. Sürekli övgüye maruz kalabilirsiniz.    

OĞLAK
 Bugün arkadaşlarınızla vakit geçirmek için pek de uygun bir zamanlama olmayabilir. Huzursuzluğa açık bir gündesiniz. Her şeyden önce insanlara dikkat edin.  

KOVA
 Edindiğiniz bilgileri çevrenizdekilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Tartışma, beyin fırtınası, yeni şeyler öğrenme, gibi durumların çok sık yaşanacağı bir gün olabilir.    

BALIK
 Bugün kafanızı dağıtmak için hoş kaçamaklar yaşamanız pek mümkün. Eğer gündeminizde yurtdışı eğitim gibi konular varsa cesaret gösterin.