KOÇ

Aileniz veya arkadaşlarınızla bir geziye çıkma planlarınız olabilir. İşi olanların, becerilerini genişletmek için kursa gitmeyi düşünebilirler.  

BOĞA

Aklınız hala para ve iş konularına takılmış olabilir. Zor bir haftadan geçtiniz, haklısınız. Ama bugün milletin arkasını toplamayın bari.  

İKİZLER

Bugün pozitif düşünerek güne güzel başlayabilirsiniz. Rakiplerinizin ve gizli düşmanlarınızın avantajlı konumlarında olabilirsiniz. Aklınızı kullanın.  

YENGEÇ

Kariyer iş konularına çok elleşmediğiniz taktirde diğer her alanda oldukça olumlu bir gün görünmekte.  

ASLAN

Yaptığınız tüm hareketlerde muhtemelen düşüncesiz ve bir o kadar da cesur olacaksınız bugün. Seyahat çantalarınızı toplayın yolculuğa çıkabilirsiniz.  

BAŞAK

Birilerine haber göndermek, uyarı yapmak veya önemli konularda konuşmak için uygun bir gökyüzü var.  

TERAZİ

Günün ilerleyen saatlerinde kabuğunuza çekilebilir ve arkadaşlığı reddedebilirsiniz. Bu bir süreç çok fazla kendinizi bu anlamda bunaltmayın bence.  

AKREP

Sakar davranışlara dikkat edin. Olur olmadık hareketlerde bulunarak kendinizi incitmeyin.  

YAY

Bugün büyük yatırım yapanlar, kararlarını yeniden gözden geçirmek isteyebilirler. Profesyonel cephede, önerileriniz muhtemelen takdir edilecektir.  

OĞLAK

Para konusunda kaos yaşama riskiniz var. O nedenle ne kadar sadeleştirirseniz durumu o kadar iyi.  

KOVA

Önemsiz ayrıntılar hakkında endişelenmek yerine çabalarınızı verimli bir şekilde odaklamanız çok daha iyi gelecek size. Kendinizi toparlamaya bakın.  

BALIK

Gerekli gereksiz taleplerde bulunan insanlar çevrenizden cirit atabilir bugün. Kulak kabartın konuşmalara.