01 Mart 2015 Pazar 23:03
2 Mart 2015 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
banner10

2 Mart 2015 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu:
İŞ: 'Her koyun kendi bacağından ayrılır' sözünün ne kadar haklı olduğunu bugün göreceksiniz. Kesinlikle sinirlenmeyin.
AŞK: Onunla birlikte bulunduğunuz ortamlarda, gereksiz yere fikir çatışmaları yaratmanızın anlamı yok.
SAĞLIK: İlginç bir şekilde kendinizi ruhsal olarak yalnız hissediyorsunuz. Fakat, arada bir yine nedensiz bir şekilde coşkuya kapılıyorsunuz.
2 Mart 2015 Pazartesi BOĞA Burcu Yorumu: 
İŞ: Savunduğunuz konularda, bazen kendinizi kaybedecek düzeye geliyorsunuz ve ne söylediğinizi kulağınız duymuyor.
AŞK: Sadece size özel bir olaydan kaynaklanan gergin ortamı düzeltmek de size düşüyor. Zaten, onun hiçbir suçu yok. 
SAĞLIK:Olaylardan ve kişilerden fazlasıyla etkileniyor ve davranışlarınızın hareket noktasıda bu çerçeve oluyor. Bu sınırı aşmaya çalışın.
2 Mart 2015 Pazartesi İKİZLER Burcu Yorumu:
İŞ: Dost derecesinde yakın bir iş arkadaşınıza, yapmayı taahhüt ettiğiniz yardım konusuna verdiğiniz önem onu sevindiriyor.
AŞK: Bulunduğunuz ortamı değiştirmek, sizi duygusal saplantılara girmekten kurtarıyor. Daha sağlıklı düşünüyorsunuz.
SAĞLIK: Sizi gizli bir şekilde rahatsız eden iş ilişkilerinizdeki kısır döngüden bir an önce kendinizi çekip, kurtarmalısınız.Çok da büyütülecek bir konu değil.
2 Mart 2015 Pazartesi YENGEÇ Burcu Yorumu: 
İŞ: İş yaşamınızda ki ilişkiler sizi ortama yabancılaştırıyor. Sorunlar sizin baktığınız açıdan olduğu gibi, aslında zor ve aşılmaz değil. Kendinize güvenmelisiniz. 
AŞK: Sevdiğiniz insandan gelebilecek sürprizlere hazırlıklı olun. Çevrenizdeki insanlarla birlikte değişik olaylar yaşayabilirsiniz. 
SAĞLIK: Tedirgin olduğunuz konularınızı konuşmalarınıza yansıtmıyorsunuz. Aksine, tersini savunuyorsunuz. Bu sizin stres katsayınızı arttırıyor.
2 Mart 2015 Pazartesi ASLAN Burcu Yorumu: 
İŞ: Gün içinde gelişecek olayların daha sonra problem yaratmamasını istiyorsanız, dikkatinizi dağıtmaktan vazgeçin, sadece işinizi düşünün. 
AŞK: Duygularınızın yoğun olduğu bir gününüzde olmanıza rağmen, aşka fazla zaman ayırmadan elinizdeki işlerinizi tamamlamalısınız. 
SAĞLIK: Kendinize zaman ayıramadığınız zaman, çok sinirli oluyor ve çevrenizle çatışıyorsunuz. İşinizi yaparken bile mutlu olmayı deneyin.
2 Mart 2015 Pazartesi BAŞAK Burcu Yorumu:
İŞ: İş konusunda tek noktada göstediğiniz yoğun konsantrasyon, olayları değerlendirirken yanılmanıza neden olabilir. En kötü yanları düşünmeyi bir kenara bırakın.
AŞK: Ruhsal yönden yakaladığınız ve sizi rahatlatacak olan ilham kaynaklarınızı, onunla paylaşmanız daha çok motivasyon sağlayacak. 
SAĞLIK: Gizli olmayan şeyleri gizliymiş gibi göstermeye çalışmayın. Bu tür davranış, spekülatif olayların yoğunluğunu artıyor. Sizi gerecek olaylara meydan vermeyin.
2 Mart 2015 Pazartesi TERAZİ Burcu Yorumu: 
İŞ: Çalışma düzeninizde istem dışı olan konu sizi fazlasıyla rahatsız ediyor. Nedenini bulmak için çabalamalısınız.
AŞK: Yoğun şekilde duygusal olacağınız bir günde olabilirsiniz. Böyle günlerinizde değişik ortamlarda bulunmaya çalışın.
SAĞLIK: Olur olmaz anlarda ilaçlara sarılmayın. Gerginliklerinizi doğal çevrelerle atmaya çalışın. Dışarı çıkın, koşun, yürüyün, sessiz bir ortamda kitap okuyun.
2 Mart 2015 Pazartesi AKREP Burcu Yorumu:
İŞ: Odaklandığınız noktadan kendinizi çekip çıkarmanız zor oluyor. Zorlamaya başlarsanız da verim alamıyorsunuz. 
AŞK: Onunla her an gereksiz bir nedenle tartışma çıkacağından çekinerek rahat olamıyorsunuz. Oysa, bu tür konuların önüne geçmek sizin elinizde.
SAĞLIK: Herkes kadar siz de yaşayacaksınız. Tabii, yaşamla yarışırcasına koşturmazsanız. Fakat, aksi bir davranış da sizin yaratılışınıza uymuyor. 
2 Mart 2015 Pazartesi YAY Burcu Yorumu:
İŞ: Günlük iş yaşamınızda kanıksadığınız bazı davranışlar, bugün alınmanıza neden olabilir. Oysa diğer günlerden farklı bir olay değil. 
AŞK: Onunla küçük de olsa bazı anlaşmazlıklar yaşamanız gerekiyor. Eğer; biraz düşünürseniz, bu tür tartışmaların, onun adına haklı olduğunu görebilirsiniz.
SAĞLIK: Gerçekten yorgun olabilirsiniz fakat bu durumunuzu abartılı bir şekilde çevrenize ifade etmenin bir anlamı yok. Bu şekilde itici oluyorsunuz.
2 Mart 2015 Pazartesi OĞLAK Burcu Yorumu:
İŞ: Yakınınızda bulunan bir kişinin, çevreyle olan ilişkilerinin kurulmasında gösterdiğiniz ilgi, onun size olan bağlılığını aşırı bir şekilde arttırdı. 
AŞK: Onunla olan birlikteliğinizde; her bir anı analiz ederek, bir sonraki anda nelere mal olduğunu ortaya net bir şekilde çıkartmalısınız ki, sağlıklı tepki verebilesiniz. 
SAĞLIK: Yaşamda mücadele etmek zorunda olduğunuz konuları doğal bir şekilde karşılamak zorundasınız. Aksi taktirde direnciniz zayıflayacak.
2 Mart 2015 Pazartesi KOVA Burcu Yorumu:
İŞ: Hedefleriniz konusunda son derece kararlı davranıyorsunuz. Bu konuda kişisel gayretlerinizle ön plana çıkmalısınız. 
AŞK: Sık sık duygusal olarak içinizde bir gayesizlik ve boş vermişlik hissediyorsunuz. Bu, sizin gibi hareketi seven biri için zor bir durum. 
SAĞLIK: Gelişen olaylar karşısında, bazı şeyleri oluruna bırakın. Bünye olarak böyle bir ortama uygun değilsiniz. Sinirleriniz ciddi bir şekilde bozulabilir.
2 Mart 2015 Pazartesi BALIK Burcu Yorumu:
İŞ: Çevrenize karşı diğer günlerden farklı olarak, asabi davranabilirsiniz. Alış veriş için akşam saatlerine doğru kısa gezintiler yapabilirsiniz.
AŞK:Kendi yarattığınız ortamlar nedeniyle duygusallığa karşı bir isteksizlik yaşayabilirsiniz. Bu da sizin iyimser yapınızdan kaynaklanıyor.
SAĞLIK: Ruhsal durumunuzdaki yaşadığınız dış baskılar nedeniyle gösterdiğiniz farklı mizaç, sağlığınız açısından pek hoş değil.

banner22
Son Güncelleme: 01.03.2015 23:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner5

banner31